AMENTIA AD ASTRA vs BC KURŠIAI (86:50)Kauno bendruomenių taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Triuškinanti "Amentia ad Astra" pergalė

2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 13:18 val., peržiūros: 6503

Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Kauno bendruomenių taurės" turnyro A pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Amentia ad Astra" (šeimininkai) ir "BC Kuršiai" (svečiai) komandos. Lygi kova vyko keletą pirmojo kėlinio minučių, o vėliau šeimininkai tvirtai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 86:50 (26:10; 20:13; 18:6; 22:21).

Pirmąjį kamuolį atkovojo ir pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Amentia ad Astra" komanda, tačiau "BC Kuršiai" į tai atsakė 4-iais "sausais" taškais ir rezultatą persvėrė savo komandos naudai (4:2). Vėliau žaidimas išsilygino (5:5), bet tada šeimininkai spurtavo 8:0 ir, kaip paaiškėjo vėliau, išsiveržė į priekį visam laikui (13:5). Nors svečiai į šį spurtą atsakė tritaškiu metimu, tačiau kėlinį "Amentia ad Astra" užbaigė dar viena sėkminga atkarpa 13:2 ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių turėjo jau solidų pranašumą (26:10).

Nors antrojo kėlinio pradžioje "Amentia ad Astra" dar labiau padidino savo pranašumą (32:13), tačiau tada sekė "BC Kuršiai" sėkminga atkarpa 8:0 ir skirtumas šiek tiek sumažėjo (21:32). Visgi tai šeimininkų iš ritmo neišmušė ir jie vėl sėkmingiau užbaigė ketvirtį (laimėta atkarpa 14:2), o prieš didžiąją pertrauką jau pirmavo dvigubai (46:23).

Trečiąjį kėlinį dvitaškiu metimu pradėjo "BC Kuršiai", tačiau tada "Amentia ad Astra" surengė įspūdingą spurtą 15:0 ir taip galutinai nulėmė rungtynių baigtį (61:25). Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o prieš paskutinį ketvirtį rezultatu 64:29 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, tad abi komandos mažai kreipė dėmesį į gynybą, o visą energiją nukreipė į puolimą – visgi ir šiame ketvirtyje geriau sekėsi "Amentia ad Astra" komandai, kuri laimėjo kėlinį minimaliu pranašumu (22:21), o po paskutinio teisėjų švilpuko įtikinamą pergalę rezultatu 86:50 šventė šeimininkai.

Nugalėtojų komandoje net 5-i krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė T.Lenkauskas (20 taškų), E.Grigaravičius (17) ir A.Pakrosnis (16). Puikiai jiems padėjo G.Baronaitis, kuris atliko dvigubą dublį – 12 taškų ir 10 atk. kam.

"BC Kuršiai" komandoje pastebimiausi buvo K.Gelažis (17 taškų) ir R.Adomavičius (16 taškų). Gerai dėl atšokusių kamuolių grūmėsi D.Burdulis, kurio sąskaitoje 10 sugriebtų kamuolių.

Minimali "Amentia ad Astra" pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:01 val.)Triuškinanti "Triobet" pergalė (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 12:22 val.)Triuškinanti BC "Kuršiai" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Amentia Ad Astra" be vargo nugalėjo "KMU" (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 18:50 val.)"Triobet" iškovojo pergalę prieš "Amentia Ad Astra" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 15:51 val.)"Amentia ad astra" pranašumas nesukėlė abejonių (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 01:35 val.)"Kauno bendruomenių" taurė atiteko "Amentia Ad Astra" komandai (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 15:14 val.)"Amentia Ad Astra" lengvai įveikė "Husaras" komandą (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 16:28 val.)"Amentia Ad Astra" sutriuškino "KMU" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:10 val.)Tik po pratęsimo pasiekta "KMU" komandos pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)