Žiežmarių vidurinė mokykla vs Birštono gimnazija (69:90)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 11 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Žiežmarių vidurinė mokykla, Žaslių 21, Žiežmariai LT-56235

Įtikinama Birštono gimnazijos pergalė

2009 balandžio 11 d., Šeštadienis, 21:00 val., peržiūros: 5098

Šiandien (04.11) Žiežmarių vidurinėje mokykloje įvyko kova tarp Žiežmarių vidurinės mokyklos (šeimininkai) ir Birštono gimnazijos (svečiai). Po laibai lengvos kovos, svečiai iš Birštono, laimėjo 21 taško skirtumu (69:90).

Pirmosios minutės prasidėjo 4 taškais iš eilės Žiežmarių vidurinės mokyklos spurtu, bet A.Marchockis pelnė 5 taškus iš eilės ir jau buvo aponentai minimaliu skyrtumu (4:5). Likus žaisti mažiau nei 3 minutes, Birštono gimnazijos komanda spurtavo 16:2, tas ir lėmė , kad pirmasis kėlinukas pasibaigtu šios komandos naudai (17:25).

Antrasis ketvirtis prasidėjo 2 taškais Žiežmarių vidurinės mokyklos, šis kėlinukas buvo apyligis, jei viena komanda įmesdavo kita tuo pačiu atsakydavo, tik minimaliu skyrtumu šį ketvirtį laimėjo Birštono gimnazija . Ir po dviejų kėlinių švieslentėje švietė rezultatas 33:42, Birštono gimnazijos naudai.

Trečiojo kėlinio pirmojoje pusėje Birštono gimnazija spurtavo 20:4 ir nulėmė šių rungtynių lemtį. Viduryje ketvirčio rezultatas siekė 24 taškų skirtumą (41:65). Po šio kėlinio rezultatas buvo 45:67. Paskutiniajame ketvirtyje atkarpą 9:0 laimėjo šeimininkai ir jie sumažino savo persvarą iki 13 taškų skirtumo, bet tai ilgai netruko, geriau sužaidė ketvirčio pabaigą, Birštono gimnazijos komanda šventė lengvą pergalę, rezultatu 69:90.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė, kad jiems padėjo laimėti patys varžovai, neturėdami centro puolėjo , todėl lengvą pergalę ir šventėm.

Birštono gimnazijoje savo naudingumu išsiskyrė A.Marchockis, pelnes 33 taškus ir 36 naudingumo balus.

Žiežmarių vidurinės mokyklos gretose geriausiai pasirodė Laurynas Černiauskas, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius ir 30 naudingumo baulus.

"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:36 val.)Lengva Prienų "Žiburio" gimnazijos pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 22:48 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:26 val.)Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:08 val.)"Birštono gimnazija" tik po pratęsimo palaužė "Prienų "Žiburio" gimnazija" (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Druskininkų "Ryto" gimnazija įrodė savo pranašumą prieš Birštono gimnaziją (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija po atkaklios kovos įveikė Birštono gimnaziją (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:42 val.)Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė (2009 kovo 31 d., antradienis, 18:07 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija įveikė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:03 val.)