GRIZLIAI vs UNITED (57:102)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"United" svečiuose sutriuškino "Grizlių" komandą

2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 5067
Sausio 31 dieną, sekmadienį, Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje, „C“ lygos D pogrupio varžybas žaidė aikštės šeimininkai „Grizliai“ ir svečiai „United“. Iki šių varžybų komandų padėtis turnyrinėje lentelėje buvo skirtinga. „Grizliai“ buvo pralaimėję visus keturis kartus, o „United“ visus tris kartus nugalėję. Nuo pat pirmų varžybų minučių užtikrintai žaidę „United“ krepšininkai atitrūko ir po pirmo ketvirčio įgijo 11 taškų pranašumą (16:27). Antrame kėlinyje „Grizliai“ rungtyniavo geriau nei pirmame, bet iki ilgosios pertraukos „United“ skirtumą padidino dar keturiais taškais (38:53). Trečiame kėlinyje „Grizliai“ nebesugebėjo priešintis varžovam ir pralaimėjo ketvirtį rezultatu 9:27. Prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė jau 33 taškai (47:80). Per paskutinį ketvirtį „United“ padidino persvarą dar 12 taškų ir nugalėjo rezultatu 57:102. „United“ iškovojo ketvirtą pergalę D grupėje, o „Grizliai“ pralaimėjo penktą kartą iš eilės.

Varžybos prasidėjo technine pražanga. Ją „Grizlių“ komanda gavo už pamiršimą atsinešti licenzijas į varžybas. Prie baudų metimo linijos stojęs L.Vėlavičius („United“) pataikė abu metimus ir prieš teisėjui išmetant ginčo kamuolį, „United“ pirmavo 0:2. Rungtynes daug geriau pradėjo „United“. Sužaidus dvi su puse minutės, jie pirmavo rezultatu 1:9. Po taiklių V. Sokolovskio („Grizliai“) ir A. Butkaus („Grizliai“) dvitaškių, šeimininkai sumažino skirtumą iki keturių taškų (5:9). Sužaidus keturias minutes, 7:11 pirmavo „United“. Tada svečiai pelnė 10 taškų be atsako ir pirmavo jau 14 taškų skirtumu (7:21). Po dviejų taiklių A. Butkaus („Grizliai“) dvitaškių septintą kėlinio minutę, komandas skyrė 10 taškų (12:23). Dviem dvitaškiais L.Spangevičius („United“) vėl padidino persvarą iki 14 taškų. Kėlinį taikliu tritaškiu baigė T.Barauskas („Grizliai“) ir sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 16:27.

Antrą kėlinį „Grizliai“ pradėjo dviem taikliais dvitaškiais ir sumažino svečių pranašumą iki septinių. Daugiau priartėti „United“ neleido – tritaškius pataikė L.Vėlavičius ir M.Gelažnikas (20:33). Sužaidus pusę kėlinio 15 taškų skirtumu pirmavo „United“ (22:37). Dviejų minučių atkarpą rezultatu 3:9 laimėjo šeimininkai, palikdami „United“ komandai devynių taškų persvarą (31:40). Į šį spurtą „United“ atsakė savo komandos spurtu 2:7 ir vėl padidino skirtumą (33:47). Paskutinę kėlinio minutę, po M. Gelažniko („United“) tritaškio, komandas skyrė 18 taškų (35:53). Visgi baigiantis ketvirčiui J.Juškevičius („Grizliai“) taikliu tritaškiu „United“ komandos persvarą sumažino iki 15 taškų. Sužaidus pusę varžybų rezultatas buvo 38:53 „United“ naudai.

Trečią ketvirtį dviem taikliais baudų metimais pradėjo A.Butkus („Grizliai“) (40:53). Sužaidus keturias minutes, komandas skyrė jau 19 taškų (43:62). Netrukus T. Barauskui („Grizliai“) pavyko sumažinti varžovų persvarą dviem taškais (45:62). Po šio metimo apie 3 minutes „Grizliai“ nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo metu įsižaidę „United“ žaidėjai pelnė net septynis dvitaškius ir padidino savo komandos persvarą iki 31 taško (45:76). Devintą kėlinio minutę taikliu dvitaškiu A.Butkus („Grizliai“) sumažino varžovų persvarą, bet paskutinę kėlinio minutę „United“ pelnė dar keturis taškus ir prieš ketvirtą kėlinį pirmavo 33 taškų persvara (47:80). Šiame kėlinyje A.Malinauskas („United“) pelnė 12 taškų, L.Spangevičius 10 („United“).

Ketvirtame kėlinyje „United“ neatsipalaidavo. Jie už varžovus geriau pradėjo kėlinį. Per pirmas tris minutes svečiai pelnė aštuonis taškus, o šeimininkai tik du (49:88). Netrukus dviem dvitaškiais „Grizliai“ truputį persvarą sumažino (53:88). „United“ sužaidė dar vieną gerą varžybų atkarpą, kurią laimėjo rezultatu 0:12 ir devintą varžybų minutę pelnė šimtąjį tašką (53:100). Kėlinio gale dar du dvitaškius pataikė A.Butkus („Grizliai“), vieną „Grizlių“ žaidėjas V.Bulkevičius. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:102 „United“ komandos naudai.

„United“ treneris M.Lebedys po varžybų sutiko pakomentuoti varžybas: „Komanda išretėjus, daug traumų, bet dar turim pajėgų su kuriom galim pakovoti dėl pergalių. Varžovai gal ir ne iš stipriausių, bet rytoj laukia rimtas mūšis. Pagrindinis mūsų vidurio puolėjas gavęs traumą, negali taip pat žaist pagrindinis įžaidėjas. Dar trijų pagrindinių žaidėjų nebuvo varžybose, bet džiaugiamės iškovota pergale.“

„United“: A.Malinauskas 26 (15 atk. kam., 36 naudingumo balai), L.Spangevičius 23, L.Vėlavičius 22 (8 rez. perd.), M.Gelažnikas 15 (21 atk. kam., 33 naudingumo balai)
„Grizliai“: A.Butkus 25 (10 atk. kam.), T.Barauskas ir A.Sokolovskis po 9

"ICE" svečiuose palaužė "Grizliai" ekipą (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 18:56 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)“United” sutriuškino varžovus ir pagerino vieną lygos rekordą (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:12 val.)„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:47 val.)"United" be didesnio vargo įveikė "Grizlius" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)"United" tik po sunkios kovos nusileido "Studentijai" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:33 val.)"Kolpingo kolegija" nepabūgo "Grizlių" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)"ISM" nesunkiai palaužė "Grizlius" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nerezultatyviose rungtynėse namuose įveikė "Grizliai" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:43 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)