PRIENŲ GYVENIMAS vs TOPO CENTRAS (61:85)"Laikinoji sostinė 2011" Didžioji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

"Topo Centras" nesunkiai susidorojo su "Prienų Gyvenimo" ekipa

2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 15:52 val., peržiūros: 4841

Sekmadienį (05.22) Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinės 2011" Didžiosios taurės ekipos "Prienų Gyvenimas" (šeimininkai) ir "Topo Centras" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu, o kiek vėliau jį išlaikė ir laimėjo kelinuką 9 taškais. Antrasis kėlinys pradžioje puikiai sekėsi "Topo Centrui", tačiau antroje pusėje šeimininkai sugebėjo priartėti iki 4 taškų. Trečiajame kėlinuke svečiai vėlgi buvo kiek stipresni ir padidino turėtą pranašumą iki 5 taškų. Paskutiniajame kėlinuke savo pranašumą ir toliau demostravo svečių žaidėjai ir nesunkiai pelnė pergalę rezultatu (61:85).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu (5:0), kiek vėliau aikštelės šeimininkai sugebėjo pagerinti žaidimo kokybę, bei po truputį vijosi savo varžovus, kėlinio pabaigoje jiems tai pavyko ir rezultatą išlygino, o paskutiniosios atakos baigėsi svečių spurtu, po kurio šie turėjo jau 9 taškų pranašumą (12:21).

Antrasis ketvirtis susidarė iš keletos atkarpų. Pirmojoje puikiai sekėsi svečiams, kurie padidino savo pranašumą iki 15 taškų. Kiek vėliau šeimininkai ataskė dviem taikliais tritaškiais ir sušvelnino pranašumą iki vienženklio. Neužilgo svečiai atsakė tuo pačiu, o rungtynių pabaigoje "Prienų Gyvenimo" ekipa sušvelnino deficitą iki 4 taškų (32:36).

Trečiasis kėlinukas vėlgi buvo sėkmingesnis svečių ekipai, šie nuo pat pradžių pradėjo didinti turėtą pranašumą ir vėlgi peržengė dviženklę ribą, o likusią kėlinio dalį komandos žaidė beveik identiškai, ir nei viena nesugebėjo pernelyg pabėgti ar priartėti, taigi "Topo Centro" komanda po 30 minučių turėjo 9 taškų persverą (48:57).

Paskutiniajame kėlinyje savo pranašumą ir toliau rodė svečių ekipa, kuri po pirmosios atkarpos turėjo jau 16 taškų pranašumą. Kėlinio viduryje jau buvo aiškus nugalėtojas, tik beliko išsiaiškinti kokiu skirtumu. Tuo tarpu, svečiai nesustojo ir toliau didino skirtumą tarp ekipų ir finalinė sirena skelbė "Topo Centro" pergalę rezultatu (61:85).

"Topo Centrą" į pergalę vedė Vytautas Edvardas Pikalavičius (22 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) Tomas Pileckas (16 tšk. 7 atk.kam) Tomas Dimša (13 tšk. 4 rez.perd)

"Prienų Gyvenimo" komandoje išsiskyrė Mantvydas Gečionis (17 tšk. 5 atk.kam) Šarūnas Stiklakis (12 tšk. 10 atk.kam) Paulius Kamarauskas (11 tšk. 5 atk.kam)

Po rungtynių laimėjusiųjų vadovas teigė: "Pirma pusė labai sunki buvo, labai daug nepataikėm, gal prie lankų buvo sunku įprast, tiesiog patys lankai spjaudė kamuolį lauk. Lyderiai labai nepataikė. Po to suaktyvinome gynybą, atsirišo krepšys, o po to skirtumas tik augo".

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Auriux2011 gegužės 22 d., 19:28 val.

Ne prie ranku o prie lanku :-D , istaisykit klaida, Aciu. Nesvarbu kad sekmadienis, bet dar nenusisneku taip :-D

geriu:rukau2011 gegužės 22 d., 17:40 val.

Prie ranku buvo sunku iprast? Negi per tiek metu neipratot? Vistiek, manau, jaunystei rankom (bent jau desine) dirbdavot (o gal daugelis ir dabar dirba...), taigi cia ne pasiteisinimas :D

vidokas2011 gegužės 22 d., 17:36 val.

TC jega. Taip ir toliau

"Banga" neturėjo problemų su "Prienų Gyvenimu" (2011 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Po nervingos rungtynių pabaigos "Prienų Gyvenimas" šventė pergalę (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:40 val.)Galingas pirmasis "Topo Centro" kėlinys sunaikino intrigą likusiuose trijuose (2011 gegužės 17 d., antradienis, 19:50 val.)"Radijas Tau & United" gana nesunkiai iškopė į finalą (2011 birželio 10 d., penktadienis, 22:22 val.)"Laikinosios sostinės" turnyrą "Kauno Autobusai" pradėjo triuškinančia pergale (2011 gegužės 03 d., antradienis, 23:01 val.)"Prienų Gyvenimas" laimėjo trečiąją vietą Mažajame finale (2011 birželio 13 d., pirmadienis, 22:03 val.)Prienų "Gyvenimas" pasinaudojo varžovų tyla lemiamoje atkarpoje ir iškovojo sunkią pergalę (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Kauno Autobusai" užtikrintai įveikė dar vieną varžovą (2011 gegužės 24 d., antradienis, 22:39 val.)"Laikinosios sostinės" turnyro "Didžioji" taurė atiteko "Topo Centro" komandai (2011 birželio 14 d., antradienis, 00:36 val.)Rungtynės po atviru dangumi pažymėtos vasariška nuotaika ir įtikinama "Topo Centro" pergale (2011 birželio 10 d., penktadienis, 19:46 val.)