RADIJAS TAU - VERTIGO vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (86:49)"Laikinosios sostinės" Didžioji taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gegužės 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Radijas Tau & Vertigo" sutriuškino "Hidraulinės sistemos & Kompiuteriai" komandą

2013 gegužės 21 d., Antradienis, 00:28 val., peržiūros: 2451

Gegužės 20 dieną A. Sabonio krepšinio centre įvyko "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės rungtynės tarp "Radijas Tau & Vertigo"(Šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos & Kompiuteriai"(Svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje visa galva pranašesni buvo "Radijas Tau & Vertigo" krepšininkai - 22:7. Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau sėkmingai didino savo persvarą – 39:18. Trečiame kėlinuke žaidimas tapo apylygis, dėl to šeimininkai išsaugojo savo persvarą – 63:39. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. "Radijas Tau & Verdigo" šventė nesunkią pergalę rezultatu – 86:49.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė svečių krepšininkas T.Vasiliauskas. Į jo taiklų dvitaškį "Radijas Tau & Vertigo" krepšininkai atsakė spurtu 11:0, kuris leido šeimininkų krepšininkams užtikrintai pirmauti po pirmo kėlinio - 22:7.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje "Hidraulinės sistemos & Kompiuteriai" komanda nerado priešnuodžių geram šeimininkų puolimui, tačiau po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio suaktyvino puolimą, kuris neleido "Radijas Tau & Vertigo" komandai toliau dideliais tempais tolti nuo jų. Po pirmos rungtynių pusės šeimininkai pirmavo rezultatu 39:18.

Trečiame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau "Radijas Tau & Vertigo" komanda, P. Grėbliūno ir Š. Dimšos krepšininkų taiklių metimų kėlinio pabaigoje dėka, dar labiau padidino savo persvarą. Po trečiojo kėlinuko – 63:39.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nemažino tempo ir toliau tolo nuo "Hidraulinės sistemos & Kompiuteriai" komandos, kuri ketvirtojo kėlinio eigoje susitaikė su pralaimėjimu. Nors matėsi, kad "Radijas Tau & Vertigo" komanda žaidė atsipalaidavus, tačiau sugebėjo susikrauti įspūdingą persvarą, kuri viršijo 30-ties taškų ribą. Svečių komanda nesugebėjo bent šiek tiek sumažinti atsilikimo ir nuleido rankas. Rungtynių rezultatas – 86:49.

Paklaustas kas lėmė tokią triuškinančią pergalę, nugalėtojų treneris nevynojo žodžių į vatą ir sakė: "Ryškiai skyrėsi šių komandų meistriškumas."

"Hidraulinės sistemos & Kompiuteriai" treneris sakė: "Mano manymu susitiko skirtingų lygių komandos. Komanda prieš kurią žaidėme yra pajėgesnė, stipresne ir žaidžia aukštesniame lygyje. Mes prieš juos esame "mažesni" mėgėjai."

Rezultatyviausiai "Radijas Tau & Vertigo" komandoje žaidė: Š.Dimša (15tšk. 16 naud. bal.), K.Tarvydas (14tšk. 13naud. bal), A.Gedminas (13tšk 1 rez. perdav.)

"Hidraulinės sistemos & Kompiuteriai" gretose išsiskyrė: T.Vasiliauskas (19tšk. 16 naud. bal.), L.Čekavičius (10tšk. 15 naud. bal.), M.Šumlinskas (8tšk 5 atk. kam).

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" nepasipriešino "Kauno autobusams" (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:38 val.)Vos į rungtynes susirinkęs "Radijas Tau - Vertigo" krito prieš "Bangą Green" (2013 gegužės 25 d., šeštadienis, 15:28 val.)"Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės starte "Seni Vilkai" nušlavė "Hidraulines Sistemas - Kompiuterą" (2013 gegužės 17 d., penktadienis, 22:23 val.)Keturiese likę "Seni Vilkai" antrajame pratęsime tėškė "Radijui Tau - Vertigo" skaudų antausį (2013 gegužės 29 d., trečiadienis, 23:49 val.) Galinga "Kauno Autobusų" puolimo banga kartu su griaustiniu nunešė "Radiją Tau - Vertigo" (2013 gegužės 31 d., penktadienis, 21:25 val.)