SPARTA vs ŠERNAI (46:62)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 balandžio 16 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Aštunfinalio trileris baigėsi "Šernų" pergale

2013 balandžio 17 d., Trečiadienis, 09:38 val., peržiūros: 2846

Balandžio 16 dieną, 21.15 val., “Milikonių“ vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Buvo žaidžiamos trečiosios, lemiamos, rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo itin kovingos ir atkaklios. Abi komandos atrodė panašaus pajėgumo, tačiau šį kartą savo pranašumą įrodyti pavyko „Šernams“, kurie lemiamu momentu sužaidė puikią atkarpą, pasiekė dviženklį pranašumą ir nebepaleido pergalės iš savo rankų. Susitikimas baigėsi rezultatu 46:62.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, nei gynybai, tačiau krepšininkai išvengė pražangų. Nors „Spartos“ vienas lyderių A.Knezys šaudė pro šalį, bet tai nesutrugdė šeimininkams pasiekti nedidelį pranašumą, kuris leido jiems laimėti pirmąjį kėlinuką. „Šernų“ komandai sunkiai sekėsi pataikyti iš toliau, o komandą gelbėjo tik puiki kova dėl kiekvieno kamuolio. Rungtynėms įsibėgėjus žaidimas tapo labai klampus, abi komandos praktiškai neturėjo progų pelnyti lengvų taškų, o kibi gynyba vertė abi komandas greitai rinktis pražangas. Daugelį taškų žaidėjai dabar jau rinko baudų metimais, o tokia rungtynių eiga buvo palankesnė svečiams, kurie sugebėjo netik išlyginti, bet netgi ir persverti rezultatą savo naudai. Pademonstravę geležinę gynybą „Šernai“ prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 22:28.

Po ilgosios pertraukos komandos atrodė nusiteikę dar kovingiau. Kiekvieną sėkmingą epizodą palydėdavo atsarginių žaidėjų suolelio palaikymas, o į rungtynes po truputį sugrįžo intriga. Greito žaidimo dėka šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir trečiojo kėlinuko viduryje viskas prasidėjo iš naujo. Tačiau tuomet „Šernai“ sužaidė vieną geriausių atkarpų šį vakarą ir daugiausia P.Juchnevičiaus dėka vėl nutolo. Lemiamoje rungtynių dalyje „Sparta“ surado savyje jėgų dar vienam spurtui. Keli tolimi šeiminikų šūviai sumažino skirtumą iki 4 taškų ir privertė kaip reikiant sunerimti varžovus. Tačiau kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga tai buvo paskutinis šeimininkų blykstelėjimas ir „Šernai“ arčiau jų prisileisti neketino. Užtikrintai sužaidę paskutines minutes svečiai pasiekė vieną svarbiausių sezono pergalių. Rungtynių rezultatas 46:62.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris A.Lapinskas kalbėjo: „rungtynės buvo vertos finalo, ištiesų abi komandos yra vertos viena kitos ir negali žinoti kaip baigtūsi kitas tarpusavio susitikimas. Varžovai ištiesų yra viena stipriausių „C“ lygos komandų, verti būti tarp 4 geriausių ekipų lygoje“.

"Sparta": M.Motiejaitis 10, A.Knezys 9, A.Kilas 8.

"Šernai": M.Pukalskas 14 (14 atk. kamuolių, 5 išpr. pražangos), P.Juchnevičius 12 (5 išpr. pražangos), S.Staniulis.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

stocktonas2013 balandžio 17 d., 16:28 val.

Sąngražos reikia rašyt? :D

stocktonas2013 balandžio 17 d., 16:27 val.

O kartais ne baigtŲsi reikia rašyt? Nes SI sangražos dalelytė? :D

Anonimas2013 balandžio 17 d., 14:10 val.

kas verti tie ir bus ketverte.

nereikia cia pasaku kas butu jeigu butu :)

Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo ir "Šernų" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:16 val.)Puikiai sužaista pirmoji rungtynių pusė lėmė nesunkią "Šernų" komandos pergalę (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 20:02 val.)"Šernai" toliau skina pergales (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:05 val.)"Kaunas" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)BC "Grizliai" palaužė "Šernai" komandą 73:62 (2013 balandžio 23 d., antradienis, 01:41 val.)"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:17 val.)Ketvirtame kėlinyje "Kaunas" palaužė "Šernus" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 19:29 val.)"Šernai" pasiekė pergalę prieš "Vėją" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)Negausiai susirinkę "Šernai" patiesė "Komandą X" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:01 val.)Akademija laimėjo po pratęsimo tačiau į kitą etapą žengė Šernai (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 23:49 val.)