Shepečių valdovai vs Vėjų linija & Garliavos duona (47:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Shepečių valdovai“ turėjo pripažinti „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos pranašumą

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:42 val., peržiūros: 951

Kovo 21 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 komandos „Shepečių valdovai“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“. Šeimininkams tai buvo debiutinės rungtynės šių metų turnyre, tuo tarpu svečiai buvo patyrę nesėkmę pirmosiose turnyro rungtynėse prieš „KMAIK“ 82:90.

Pirmo kėlinuko pradžioje abi ekipos labai skubėjo, tačiau tas skubėjimas privertė komandas dažnai klysti bei netaikliai atakuoti. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui 5:0 pirmavo „Shepečių valdovai“. Nors ir „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkai greitai prisivijo bei persverė ruyngtynių rezultatą savo naudai, tačiau šeimininkų žaidėjas L.Butkevičius, įmetė tris tolimus metimus, taip neleisdamas svečiams nutolti. Pirmas kėlinukas baigėsi lygiu rezultatu 16:16.

Antro ketvirčio pradžia ir vėl nebuvo rezultatyvi. Įpusėjus ketvirčiui 18:22 pirmavo „Vėjų linija & Garliavos duona“. Vėliau šeimininkai taškus pelnė tik tolimais metimais, o „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipa, vedama L. Varno atitrūko ir padidino savo pranašumą iki dešimties taškų 27:37.

Trečiajame ketvirtyje „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkai labai greitai nutolo. Po devynių iš eilės L. Varno taškų svečiai jau pirmavo 32:51. Per likusias tris kėlinuko minutes tik B.Anskaitis pelnė du taškus, sumažinęs skirtumą iki 34:51.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje P.Venclovas tritaškiu metimu sumažino „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pranašumą iki 40:55, tačiau tada savo žodį tarė svečių komandos žaidėjai R.Itomlenskis ir E.Žiedelis, pelnę beveik visus likusius savo komandos taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:74 „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos naudai.

„Nors ir pirmasis blynas prisvilo, tačiau turėtumėte džiaugtis tokia gausia palaikymo komanda“.

„Shepečių valdovų“ ekipos žaidėjas B.Anskaitis: „pernai metais irgi žaidėme, svečių dar ne tiek susirinkdavo, tai kaip pirmos rungtynės, mažoka salė gal, tai dėl to daug dar ir neatėjo. Bet per kitas varžybas tikimės dar daugiau surinkti. O šiaip, apie pirmą blyną, tai mes pradedame sportuoti tik prieš pat turnyrą, labai nėra ir ko tikėtis. Ties kiekvienu žaidimu vis tobulėjam ir tikimės per kitus žaidimus geriau pasirodyti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Shepečių valdovai: Lukas Butkevičius – 18 tšk., Benas Anskaitis – 16 tšk., Povilas Venclovas – 5 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 24 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Evaldas Žiedelis – 11 tšk., Rokas Itomlenskis – 10 tšk.

„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:36 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Vėjų Linija & Garliavos Duona“ po didžiosios pertraukos palaužė subyrėjusius „ITAB Novenos“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:10 val.)„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Komanda X“, po dviejų kėlinių atkaklios kovos, įveikė „Shepečių valdovai“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:25 val.)„ITAB Novena“ rungtynių gale įrodė pranašumą prieš „Shepečių valdovus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 22:46 val.)