KKL Next Generation Select Team vs Dust2 (95:87)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 liepos 03 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos į finalą pateko „KKL Next Generation Select Team“ ekipa

2023 liepos 03 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 440

Liepos 3 dieną, 19:00 val., Kano technologijų mokymo centre, susitiko "Vasaros" lygos komandos „KKL Next Generation Select Team“ (šeimininkai) ir "Dust2" (svečiai). Komandos stojo žaisti pusfinalio rungtynių. Nors rungtynes „KKL Next Generation Select Team“ pradėjo labai užtikrintai, bet "Dust2" sugražino intrigą ir lygus, bei permainingas žaidimas tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos. Vis tik lemiamoje atkarpoje geriau pasirodė „KKL Next Generation Select Team“ komandos krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 95:87 (37:24, 14:31, 23:17, 21:15).

Susitikimo pradžioje „KKL Next Generation Select Team“ taškus rinko be jokio varžovų pasipriešinimo, skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis, bet tuomet "Dust2" parodė, kad gali ir moka gintis. Vos 14 taškų per antrąjį kėlinuką surinkę „KKL Next Generation Select Team“ ekipos žaidėjai atsidūrė jau besivejančių vaidmenyje, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 51:55.

"Dust2" išlaikė intrigą ir antroje susitikimo pusėje, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. „KKL Next Generation Select Team“ pelnė itin svarbius taškus, apsigynė, ir galiausiai iškovojo bilietą į finalą, laimėdami rungtynes rezultatu 95:87.

16 taškų

Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Volinta Energy“ įrodė savo pranašumą prieš „Dust2“ (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Dust2“ pergalė prieš „BC „Rhino“ (2023 birželio 20 d., antradienis, 22:04 val.)