ŽIEŽMARIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs STAKLIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA (60:92)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 23 d., Antradienis, 17:30 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos

2010 kovo 23 d., Antradienis, 23:04 val., peržiūros: 3383
Antradienio vakarą Žiežmarių vidurinėje mokykloje vėl būriavosi gausus būrys žmonių, nes šios mokyklos krepšinio komanda priėmė svečius iš Stakliškių. Nors šeimininkai prieš šias rungtynes buvo vienvaldžiai lyderiai ir neturėjo nė vieno pralaimėjimo, tačiau jų varžovas šį kartą buvo neabejotinai stipriausias iš visų buvusių. Šį faktą kuo puikiausiai patvirtino rungtynių eiga. Svečiai jau nuo pirmojo kėlinio pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir dominavo aikštėje visų rungtynių metu. Gerai organizuotas puolimas bei darni gynyba nepaliko jokių vilčių Žiežmarių vidurinės mokyklos krepšininkams pakovoti dėl pergalės. Jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu (60:92).

Kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės Deivido Šumsko pelnytais taškais, į kuriuos Tomas Rukevičius atsakė keturiais (5:4). Dar kartą ir tuo pačiu paskutinį kartą Tomas Kairys padidino Žiežmarių vidurinės mokyklos pranašumą (7:4). Svečiai leidę apšilti varžovamas, patys ėmėsi darbo. Daugiausiai Tautvydo Švedo ir Tomo Rukevičiaus pastangų dėka svečiai spurtavo 2:12 ir rezultatas tapo (9:16). Ernestas Venskus sugebėjo pelnyti du taškus iš po krepšio, bet tada Eigirdas Keblikas priminė apie save. Žaidėjas pelnė 6 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų tapo solidus (11:22). Tačiau tai dr nebuvo viskas. Svečiai per likusį laiką pelnė keturis taškus, o šeimininkų atakos buvo nevaisingos ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Stakliškių vidurinė mokykla priekyje (11:25).

Žiežmarių vidurinės mokyklos sirgaliai nelabai turėjo ko džiūgauti ir prasidėjus antrajam ketvirčiui. Stakliškių moksleiviai laimėjo atkarpą 2:8, o skirtumas ir toliau sparčiai augo (13:33). Vis tik, Deividas Šumskas ir Mantas Jankūnas kiek sušvelnino šeimininkų atsilikimą nuo varžovų (18:33). Po keturių Eigirdo Kebliko ir dviejų Ramūno Vaitkevičiaus taškų skirtumas tarp komandų vėl tapo 20 taškų (20:40). Žiežmarių moksleiviams kiek pavyko sumažinti atsilikimą laimint atkarpą 6:2, bet kėlinį Martynas Židanavičius ir Ramūnas Vaitkevičius, užbaigė kartu pelnydami 5 "sausus taškus (26:47).

Trečiąjį ketvirtį Stakliškių vidurinės mokyklos komandos kapitonas Eigirdas Keblikas pradėjo dvitaškiu, o Tautvydas Švedas realizavo du baudos metimus (26:51). Šeimininkus pradėjo gelbėti dažnos varžovų pražangos. Vienas po kito prie baudos metimų linijos stojo: Edvinas Maslauskas, Mantas Jankūnas, Karolis Pūras ir Deividas Miškauskas. Žaidėjai kartu pelnė 9 taškus, o svečiai atsakė tik vienu Leono Minkausko dvitaškiu (35:53). Vis tik, skirtumas tarp komandų sustojo mažėjęs, o svečiai ir vėl "truktelėjo" priekin. Komandinio žaidimo dėka Stakliškių vidurinės mokyklos žaidėjai laimėjo atkarpą tokiu pat rezultatu kokiu prieš tai žiežmariškiai – 2:9, o rezultatas tapo (37:62). Kėlinio pabaigoje šeimininkams pirmuosius ir tuo pačiu paskutinius taškus iš žaidimo šio ketvirčio metu pelnė Deividas Šumskas, o Tautvydas Švedas ir Eigirdas Keblikas atsakė kartu pelnytais penkiais taškais (39:67).

Paskutinis kėlinys tapo tik formalumu, nes Stakliškių vidurinės mokyklos krepšininkai visus taškus ant "i" sudėliojo per pirmuosius tris ketvirčius. Tačiau didžiulė persvara jų neužmigdė. Svečiai kėlinį, su komandos "bokšu" Tomu Rukevičiumi priešakyje, pradėjo spurtu 2:10, o rezultatas tapo (41:77). Nepadoraus skirtumo mažinti ėmėsi Mantas Jankūnas. Žaidėjas pataikė du tolimus metimus, bei realizavo dvi mestas baudas ir skirtumas kiek aptirpo (49:82). Žaidimas išsilygino, o skirtumas ir toliau laikėsi 33 taškai (55:87). Stakliškių moksleiviai tą skirtumą kiek padidino (55:92), bet neilgam. Kėlinio pabaigoje komandos "akcijas" kiek pakėlė Edvinas Maslauskas, pelnydamas 5 taškus iš eilės (60:92). Rungtynės taip ir baigėsi.

Po susitikomo Žiežmarių vidurinės mokyklos treneris Rimas Levulis kalbėjo: "Atsitiko tai, kas ir galėjo atsitikti. Gynyboje nesusitvarkėme su varžovų vidurio puolėjais, nes neturėjome lygiaverčio žaidėjo. Dėl šios priežasties praleidome daug taškų iš po krepšio. Esminės klaidos buvo puolime: kamuolio perdavimas, baudų nepataikymas, nepataikymas iš po krepšio – visa tai lėmė skaudų pralaimėjimą. Tačiau laiko, dar turime, taisysime klaidas ir žaisime toliau. Varžovus pažyįstų – širie vaikai yra tikrai neblogi. Praėjusiais metais žaidėme su jais viename pogrupyje, todėl tikėjausi, kad jie kovos. Tačiau tikėjausi, kad žaidimas bus labiau apylygis. Gavosi taip kaip gavosi".

Žiežmarių vidurinės mokyklos komandoje išsiskyrė: Mantas Jankūnas 19 taškų, Deividas Šumskas 13 taškų, Karolis Pūras ir Edvinas Maslauskas po 9 taškus

Stakliškių vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Eigirdas Keblikas 25 taškai (8 atk. kam, 4 rez. perd), Tomas Rukevičius 23 taškai (14 atk. kam, 5 blokai), Martynas Židanavičius 13 taškų (5 rez. perd, 4 perimti kam), Tautvydas Švedas 12 taškų (6 atk. kam).
Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Kaišiadorių „A.Brazausko“komanda sugebėjo nugalėti Žiežmarių vidurinės mokyklos komandą. (2010 kovo 30 d., antradienis, 23:45 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Stakliškių vidurinei mokyklai sezonas baigtas - Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus" gimnazija keliauja į ketvirtfinalį (2010 balandžio 26 d., pirmadienis, 19:50 val.)