KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs VIRUSAS (75:61)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno Technikos Kolegija" po truputį tampa neįveikiamaisiais

Su kamuoliu veržiasi Saulius Salmanavičius (Virusas)
2006 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 19:10 val., peržiūros: 3717
Šivakar KTK salėje po nesunkios kovos pergalę prieš "Viruso" komandą šventė "Kauno Technikos Kolegija", rezultatu 75:61.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkų komanda ir iškart išsiveržė į priekį 8:3, tačiau iškart poto iniciatyvą perėmė „Virusas“ ir po šešių Sauliaus Salmanavičiaus taškų bei Manto Petkevičiaus tritaškio įgijo šešių taškų persvarą (14:8). Antroje kėlinuko pusėje šeimininkai vėl susiėmė ir laimėjo atkarpą 11:2. Praėjus dešimčiai mačo minučių, „Kauno Technikos Kolegija“ pirmavo 17:16.

Antrajame kėlinyje kova buvo apylygė: pirmojoje ketvirčio dalyje į priekį, po trijų tritaškių serijos išsiveržė „Viruso“ krepšininkai, tačiau G.Gaižauskui gavus techninę pražangą, (beje prieš kelis metus buvusiams KTK žaidėjui red. past.) atsigavo šeimininkų komanda ir atstatė turėtą persvarą, bei laimėjo kėlinuką dviem taškais (21:19). Komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 38:35.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo šeimininkų komandos pakilimas. „KTK“ krepšininkai ėmė daug geriau pataikyti iš po krepšio bei agresyviau gintis, ir iškart padidino savo pranašumą iki dviženklio skaičiaus. Kėlinio pabaigoje, kai „Virusas“ atsilikinėjo jau dvylika taškų, Artūro Iliasovo nervai neatlaikė ir už tai jis buvo nubaustas technine pražanga. Iškart po to jis prasižengė ir penktąjį kartą ir paliko aikštelę pelnęs dvylika taškų bei atkovojęs šešis kamuolius. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 61:47.

Paskutiniajame kėlinyje“Viruso“ komanda ėmė spausti savo varžovus ir išprovokavo gerokai daugiau pražangų, tačiau tai nepadėjo nors kiek prisivyti šeimininkų, tad apsikeitusios keliomis atakų serijomis, kėlinį komandos baigė lygiosiomis (14:14). Pergalę šiandien užtikrintai šventė „Kauno Technikos Kolegijos“ krepšininkai rezultatu 75:61.

Šiandienos rungtynėse naudingiausi buvo Mykolas Brusokas ("KTK"), pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, bei Mantas Petkevičius ("Virusas") – 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių.

"Kauno Technikos Kolegijai" pergalė išslydo iš rankų (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 18:59 val.)"Kauno technikos kolegija" reabilitavosi po pralaimėjimo (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 19:44 val.)"Kauno technikos kolegija" namuose iškovojo nelengvą pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno technikos kolegija" po sunkios kovos palaužė "Atletas-2" komandą (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Kauno technikos kolegija" vos nepadovanojo pergalės "Lietuvos veterinarijos akademijai" (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:05 val.)Po itin sunkios kovos pergalė "Kauno technikos kolegijos" rankose (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Tophouse" namuose įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 22:11 val.)Sėkmingas "Bangos energetikos & Diremtos" startas antrajame etape (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:38 val.)"Eternit" antrąjį turą pradėjo pergale (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Tophouse" atsirevanšavo "Viruso" komandai (2007 sausio 02 d., antradienis, 22:30 val.)