KAUNO KVARCAS vs RAGAI (65:69)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

“Ragai” iškovojo sunkią pergalę

2009 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 19:19 val., peržiūros: 4577
Gruodžio 19 dieną , šeštadienį , „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos ekipos „Kauno kvarcas“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje komandos žaidė panašaus lygio krepšinį. Antroje varžybų pusėje šeimininkai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą.Paskutiniame kėlinyje prabilo svečių snaiperiai , kurių dėka rezultatas pakrypo į jų pusę. Galutinis šių rungtynių rezultatas buvo 65:69 (10:9 , 19:17, 19:16, 17:27).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo sėkmingiau svečių ekipai. Pirmosiomis minutėmis šeimininkų ekipa taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos. Įpusėjus ketvirčio laikui komandos buvo pelniusius vos po 6 taškus. „Kauno kvarcas“ komanda rezultatyviau sužaidusi kėlinio pabaigą išsiveržė į priekį, o po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 10:9.

Antrame kėlinyje komandos pradėjo žaisti kiek aktyviau. Ketvirčio viduryje komandas jau skyrė 5 taškai (21:16). Tačiau šia persvara šeimininkų ekipa džiaugėsi neilgai. Keletą klaidų padarę puolime ir nespėję grįžti į puolimą jos žaidėjai praleido į savo krepšį 8 taškus. Įgiję trijų taškų pranašumą svečiai sustojo ir per likusį laiką surengė tik vieną rezultatyvią ataką, todėl vėl atsidūrė besivejančios ekipos vaidmenyje 29:26.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo „Kauno kvarco“ ekipa. Laimėjus atkarpą 9:0 jiems pavyko susikrauti rekordinę taškų persvarą (38:26). „Ragų“ ekipai pradėjus šaudyti pro šalį , jų deficitas po truputį augo. Trečiasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 48:42.

Paskutiniame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojom. Jau pirmoje kėlinio pusėje svečiams pavyko ne tik išlyginti prašumą , tačiau ir išsiveržti į priekį. Ilgą laiką rezultatas svyravo tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Ketvirčio pabaigoje „Ragai“ sugebėjo kiek atitrūkti (62:66). Iki kėlinio pabaigos likus 11 sekundžių komandas skyrė 5 taškai. Bandydami gelbėti rungtynes tolimais metimais „Kauno kvaco“ krepšininkai deja mĖtė pro šalį. Finalinis teisėjų švilpukas užfiksavo septintąją „Ragų“ ekipos pergalę 65:69.

Po varžybų pakalbintas D.Alionis („Ragai“) sakė : „ – Komanda džiaugiasi iškovota pergale.“

"Kauno kvarcas" : M.Stankevičius 18 ( 15 atk. kam.) , M.Krūvelis 15 , T.Digrys 10.

"Ragai" :
M.Gudeliauskas 26.
"Ragai" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)“Kauno kvarcas” paskutinėmis minutėmis iškovojo pergalę (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:27 val.)"Ragai" išlieka nepralaimėję (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Kauno kvarcas" Vaišvydavoje iškovojo pirmąją pergalę II ture (2010 vasario 09 d., antradienis, 22:48 val.)"Kauno technikos kolegija" tolygiai didino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno SRC-2" (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:03 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Kaunas" (2010 kovo 13 d., šeštadienis, 19:54 val.)"Ragai" namuose sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:08 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Ekodora" šventė pergalę (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)