PILIUONA vs BC SPURTAS (56:60)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"BC Spurtas" po įtemptos kovos įveikė "Piliuoną"

2008 vasario 24 d., Sekmadienis, 22:59 val., peržiūros: 4904

J.Dobkevičiaus mokykloje šįvakar susitiko Aukso lygos ekipos: "Piliuona" ir "BC Spurtas". Po gana atkaklios ir permainingos kovos pranašumą rezultatu 56:60 įrodė "BC Spurtas" krepšininkai.

Pirmieji taškus rungtynėse pelnė “BC spurtas” krepšininkai, tačiau sėkmingesnį žaidimą demonstravo “Piliuona” ir laikė iniciatyvą savo rankose kol I.Konovalenko keturiais iš eilės taškais išlygino rezultatą 10:10, o po P.Aleksonio tritšakio “BC spurtui” trumpam pavyko išsiveržti į priekį (12:13), bet kėlinuko pabaiga sėkmingesė buvo šeimininkams, jie baigė kelinį pirmaudami 16:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais “piliuonos” taškais be atsako, po kurių skirtumas pasiekė 7 taškus. Kiek vėliau dviem tolimais P.Aleksonio metimais ir R.Morozo taškais “BC spurtas” sumažino atsilikimą iki minimumo (24:25), o serija 7:0 kėlinio pabaugoje leido svečiams išsiveržti į priekį 32:33.

Po ilgosios pertraukos “BC spurtas” tęsė sėkmingą žaidimą ir pirmąją kėlinio pusę sužaidę 9:2 padidino savo pranašumą iki 8 taškų (34:42). “Piliuona” taškus daugiausia rinko nuo baudų metimo linijos (svečiai trečiame kėlinyje prasižengė dvigubai daugiau kartų), bet susigrąžinti persvaros “Piliuonai” nepavyko, prieš lemiamą kėlinį “BC spurtas” pirmavo 44:50.

Paskutiniajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, nors svečiai visą laiką užtikrintai laikėsi priekyje ir neprisileido varžovų. Paskutiniosiomis akimirkomis “BC spurtas” turėjo progą dar padidinti persvarą, tačiau tris iš keturių baudos metimus prametė A.Grabauskas ir rungtynės baigėsi rezultatu 56:60.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė P.Aleksonis – jis pelnė 25 taškus.

“Piliuonai” 21 tašką pelnė M.Ungurys (11 atkovotų kamuolių), 13 įmetė N.Bijaminas (10 atkovotų kamuolių).

Teisėjams abi komandos per daug priekaištų neturėjo – “BC spurtas” skyrė 9, o “Pliuona” – 7 balus.

"Dumblas" nesunkiai įveikė "Piliuoną" (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Piliuoną" (2008 vasario 13 d., trečiadienis, 19:27 val.)"BC Spurtas" užtikrintai įveikė "Krepsnis.net" komandą (2008 kovo 07 d., penktadienis, 21:00 val.)Trečias kartas nemelavo ir "BC Spurtas" įveikė "ISM" (2008 vasario 22 d., penktadienis, 21:39 val.)"Piliuona" nesunkiai įveikė "KK Stabdžiai" ekipą (2008 vasario 15 d., penktadienis, 20:42 val.)"BC Spurtas" vėl turėjo vargo su "KK Stabdžiais" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:10 val.)Po sunkios kovos "BC Spurtas" išplėšė pergalę (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 19:23 val.)Dar viena "BC Spurto" pergalė (2008 vasario 01 d., penktadienis, 21:26 val.)"Bc Spurtas"iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose varžybose (2008 kovo 17 d., pirmadienis, 21:05 val.)Pilnose įtampos varžybose pergalę iškovojo ISM ekipa (2007 lapkričio 16 d., penktadienis, 21:29 val.)