KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs NEVERONYS (57:80)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Vidutiniokų dvikovoje stipresni buvo "Neveronių" krepšininkai

Arūnas Budrys (Neveronys) - naudingiausias rungtynių žaidėjas
2006 lapkričio 28 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 2871
Vėlų antradienio vakarą, "Kauno švaros" sporto salėje susitiko vietos "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" bei "Neveronių" ekipos. Šaltesnius nervus ir brandesnį žaidimą pademonstravę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 80:57.

Nuo pat dvikovos pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmė „Neveronių“ ekipa. Jie išsiveržė į priekį rezultatu 9:2, tačiau netrukus po trijų sėkmingų atakų iš eilės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai – 10:9. Vistik geriau sužaidę kėlinuko pabaigą svečiai turėjo vieno taško persvarą. Šiame ketvirtyje abi ekipos darė nemažą kiekį klaidų. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ žaidėjai suklydo 7 kartus, o „Neveronis“ prarado 6 kamuolius.

Antrajame kėlinyje vis labiau pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Suaktyvinę gynybą, jie neleido varžovams lengvai pelnyti taškus. Viso per šį ketvirtį šeimininkams pavyko pelnyti tik 10 taškų. Tuo tarpu svečiai įmetė 17 ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 8 taškų atotrūkį. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ krepšininkai ir toliau apmaudžiai klydo, taip padidinę savo klaidų skaičių iki 14.

Po pertraukos ir toliau geriau žaisti sekėsi „Neveronių“ komandai. Demonstruodami pukių pataikymą iš vidutinio nuotolio ( tikslą pasiekė 7 metimai iš 8 bandymų) jie vis tolo nuo priešininkų. Vienu metu šeimininkų deficitas buvo pasiekęs 20 taškų, tačiau geriau sužaidę paskutines kėlinuko minutes jie sugebėjo šį pranašumą sumažinti iki 15.

Viskas buvo išspręsta per paskutinio ketvirčio pirmąsias minutes. Spurtavę rezultatu 10:0 svečiai galutinai palaužė „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ krepšininkus. „Neveronių“ komandoje jautėsi atsipalaidavimas. Žaidėjai pradėjo žaisti žiūrovo akiai malonų žaidimą. Galutinis dvikovos rezultatas – 80:57 svečių naudai.

20 taškų pelnęs Audrius Budrys buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ( 23 naud.kfc.). 12 įmetė Darius Keršys, po 11 pridėjo Gytis Gadišauskas ir Rytis Anskaitis.

„Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ ekipoje 21 tašką įmetė Martynas Senkus ( 17 naud.kfc.). 13 taškų pelnė Dainius Kazlauskas. 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių Leonardo Ivanovo sąskaitoje.
Tik rungtynių pabaiga lėmė "Neveronių" pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 20:26 val.)"Spiečius" sutriuškino "Neveronis" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:06 val.)"Neveronys" parsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Komandinį žaidimą demonstravusi "Eternit" ekipa iškovojo jau šeštą pergalę (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:40 val.)Sunki "Eternit" pergalė (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 22:41 val.)Pirmajame kėlinyje sukauptą persvarą "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komanda išsaugojo iki rungtynių pabaigos (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:59 val.)Dėl pergalės "Era+" turėjo išlieti daug prakaito (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:25 val.)"Eternit" ekipa be vargo keliauja "Aukso" lygoje (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Neveronys" atsilaikė tik pusę rungtynių (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Neveronys" nesunkiai įveikė "Virusą" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:14 val.)