ARAUŠA vs VILNIAUS ŽVĖRYNAS - SPORTO IDĖJOS (80:74)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 06 d., Antradienis, 20:45 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Po atkaklios kovos "Arauša" įveikė "Vilniaus žvėrynas - Sporto idėjos" ekipą

2008 gegužės 06 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 6724

Šį vakarą, Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Arauša" (šeimininkai) ir "Vilniaus žvėrynas – Sporto idėjos" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Laikinosios sostinės" taurės turnyro "E" pogrupyje. Čia susitiko lygus priešininkai, nors ir vilniečiams teko užimti besivejančiųjų vaidmenį. Vis tik, po įtempto ketvirtojo kėlinio, rezultatu 80-74, pergalę šventė "Araušos" krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo "Vilniaus žvėrynas – Sporto idėjos" ekipai laimėjus ginčo kamuolį, bet pirmieji taškus suskubo pelnyti aikštelės šeimininkai. Jie rinko taškus negailėdami svečių ir kėlinio viduryje "Arauša" pirmavo 20-6. Vilniečiai nesugebėjo prilygti varžovams baudos aikštelėje, todėl teko naudotis komandos snaiperių paslaugomis (6/3 tritaškiai). Vis tik, šiame kėlinyje daug geriau pasirodė "Araušos" ekipa, kuri pasibaigus laikui pirmavo 29-19.

Antrojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai aptingo gynyboje, o tuo iš karto pasinaudojo svečių snaiperiai. Pastarieji mesdami pavydėtinai taikliai (8/5 tritaškiai), kėlinio viduryje netgi persvėrė rezultatą savo naudai 37-38, tačiau neilgam. "Arauša" pagerinę gynybą vėl atstatė pakankamai saugią 8-ių taškų persvarą ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę rezultatu 49-42.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas labai sulėtėjo. Vilniečiai ir toliau kartas nuo karto šturmuodavo varžovų gynybą ir taip bandė persverti rezultatą savo naudai, tačiau "Araušos" krepšininkai ir patyręs strategas rasdavo priešnuodžių prieš visas svečių atakas. Vis tik "Vilniaus žvėrynas – Sporto idėjos" penketui pavyko per pusę sumažinti skirtumą tarp komandų ir iki dvikovos pabaigos likus 10-iai žaidimo minučių, rezultatu 69-55, dar pirmavo šeimininkai.

Rungtynių pabaigoje intrigos išvengti nepavyko ir skirtumas tarp komandų išliko labai mažas. Pirmąją pusę kėlinio vilniečiai kovojo iš paskutinių jėgų ir varžovai galėjo būti pasiekti viena sėkminga ataka, bet sėkmė šiandien buvo "Araušos" pusėje. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai protingai regzdami atakas, sėkmingai išlaikė pranašumą iki pat dvikovos pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 80-74.

Po rungtynių "Araušos" strategas džiaugėsi iškovota pergale. Jo nuomone, pergalę lėmė patirtis ir laiku sustyguota komandos gynyba. Teisėjams treneris priekaištų neturėjo.

"Vilniaus žvėrynas – Sporto idėjos" kapitonas apgailestavo, jog dėl įvairių asmeninių priežasčių į rungtynes negalėjo atvykti visa komanda. O penkiese įveikti tokio lygio varžovą yra pakankamai sudėtinga. Teisėjai įvertinti puikiai.

Rezultatyviausias "Araušos" krepšininkas buvo G.Pakalniškis – 23 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

"Vilniaus žvėrynas – Sporto idėjos" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Ž.Markevičius – 23 taškai (7 atk. kam.). Komandai kovoti labai padėjo ir V.Rybak – 22 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

"Arauša" nesunkiai įveikė "Vilniaus Žvėryną - Sporto idėjas" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Arauša" įveikė "Kauno SRC" ekipą (2008 gegužės 13 d., antradienis, 22:11 val.)"Arauša" sutriuškino "RaMi" ekipą (2008 balandžio 29 d., antradienis, 22:43 val.) "Eltecha" neturėjo vargo su "Arauša" (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 19:19 val.)Vilniečiai iškovojo pirmą pergalę Laikinosios sostinės taurėje (2008 gegužės 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)Sunki "Kauno SRC" pergalė (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:11 val.)