AIG LIFE vs ARV - AUTO (78:65)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 19 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"AIG Life" po dramatiškos kovos iškovojo kelialapį į pusfinalį

Kova vyko kiekviename aikštės centimetre
2007 kovo 19 d., Pirmadienis, 21:10 val., peržiūros: 2683

Vienintelėse šios dienos KKL "Aukso" lygos rungtynėse paaiškėjo dar viena pusfinalio dalyvė. "AIG Life" trečiajai ir lemiamajai dvikovai priėmė "ARV – Auto" komandą. Pergalę, po labai įtemptos ir įnirtingos kovos, rezultatu 78:65 iškovojo aikštelės šeimininkai. Rungtynės prilygo finalui tiek pagal abiejų ekipų žaidimą, tiek pagal sirgalių skaičių.

Prasidėjus varžyboms „AIG Life“ komandai pavyko primesti savo žaidimo sąlygas. Greitomis atakomis jie iškart išsiveržė į priekį ir vis didino pranašumą. Rezultatui esant 12:2 svečiai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios jie priartėjo prie varžovų – 8:12. Matydamas, jog situacija pradėjo keistis, šeimininkų treneris nedelsdamas taip pat paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „AIG Life“ krepšininkai vėl pradėjo rungtyniauti žymiai sėkmingiau. Demonstruodami gerą gynybą ir puikų puolimą jie laimėjo ketvirtį 32:17.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų persvara padidėjo iki rekordinės – 19-os taškų. Vistik „ARV –Auto“ žaidėjai nepasimetė ir nenuleido rankų. Jie sutvarkė savo skylėtą gynybą ir neleido varžovams taip lengvai rinkti taškus. Taip pat jie ne kartą privertė priešininkus daryti apmaudžias klaidas, kurias paversdavo lengvais taškais. Svečiai laimėjo šią rungtynių dalį 7-iais taškais ir prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki 8 taškų.

Po pertraukos „ARV – Auto“ komanda ir toliau demonstravo gerą žaidimą ir netrukus pasivijo oponentus. Kova prasidėjo iš naujo. Aikštelėje tvyrojo didžiulė įtampa. Tiek vienos, tiek kitos ekipos stovyklose emocijos liejosi per kraštus. Ne ką prastesni buvo ir sirgaliai, audringai palaikę tiek vieną, tiek kitą komandą. Prieš lemiamą kėlinuką „AIG Life“ persvara siekė vos vieną tašką.

Pirmosiomis paskutiniojo ketvirčio minutėmis priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa. Tačiau netrukus savo pasirodymą surengė Šarūnas Straševičius („AIG Life“). Jis pelnė 10 taškų iš eilės ( iš jų 6 tritaškiais metimais) ir padėjo savo komandai labai svarbiu momentu atitrūkti nuo varžovų – 69:61. Svečiai dar bandė gelbėtis prašydami minutės pertraukėlės, tačiau šeimininkai jau nebeatsipalaidavo ir nesuteikė priešininkams dar vieno šanso. Labai gerai žaisdami gynyboje, „AIG Life“ krepšininkai aklinai uždarė visus praėjimus link savo krepšio. Laimėję šį kėlinį 21:9 šeimininkai šventė sunkią pergalę rezultatu 78:65, kuri jiems atnešė kelialapį į pusfinalį. Jame jų jau laukia „Bangos energetikos & Diremtos“ komanda.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 8 balus, o svečių strategas T.Banio darbą įvertino 8-iais balais, o G.Rupšio – 9-iais.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė Žilvinas Kuklierius, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 8 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ( 28 naud.kfc.). Darius Kalnutis ir Šarūnas Straševičius pelnė po 12 taškų.

„ARV – Auto“ komandoje kaip visada išsiskyrė Tadas Ališauskas. Jo sąskaitoje 20 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 13 išprovokuotų pražangų ( 20 naud.kfc.). 16 taškų pelnė Vitalijus Cholopovas ( 10 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Dalius Lubys buvo patenkintas pasiekta pergale. „Rungtynės buvo labai įtemptos. Esame žiauriai laimingi, kad pavyko iškovoti pergalę. Aikštėje vyko tikras nervų karas. Antroje pusėje vyrai puikiai sužaidė gynyboje. „Uždarėmė“ jų lyderį ALĮ ( Tadas Ališauskas – aut. past.). Norėčiau išskirti Šarą ( Šarūnas Straševičius – aut. past.), kuris lemiamu momentu padarė labai daug dėl komandos“.

"AIG Life" iškopė į "Aukso" lygos finalą (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:44 val.)"AIG Life" toliau skina pergales (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 02:00 val.)"Kauno technikos kolegija" namuose iškovojo nelengvą pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)"AIG Life" toliau šluoja varžovus (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:06 val.)"ARV - AUTO" iškovojo pergalę ir pateko į kitą etapą (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)"ARV-Auto" po atkaklios kovos įveikė "Virusą" (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)"AIG Life" pergalė pareikalavo daug prakaito ir jėgų (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 18:33 val.)Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)"AIG Life" antrajame ture žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 16:45 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)