KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS vs KAUNO GRŪDAI & SRG (86:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr.20, Kaunas

"Kauno energetikos remontas & Buritus" rungtynių pabaigoje sumalė į miltus savo varžovus

2011 kovo 20 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 5396

Kovo 20 dieną, 19val. 15 min., Kauno kolegijos sporto salėje, "TopSport" pirmenybėse susitiko "Kauno energetikos remontas & Buritus"(šeimininkai) bei "Kauno grūdai & SRG"(svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir užtikrintai laimėjo, rezultatu 86:69.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno grūdai & SRG". Pirmos atakos buvo užtikrintos – pora greitų atakų, keturi tritaškiai ir svečiai išsiveržė į priekį – 11:16. Komandos žaidė labai greitu tempu, aikštelėje ekipos žaidė beveik be gynybos. Visas pirmas ketvirtis vyko taškas į tašką, o po pirmųjų dešimt minučių skirtumas buvo minimalus – 29:30.

Antrąjį kėlinuką ir vėl geriau pradėjo svečiai. Jie sugebėjo susitvarkyti gynyboje, surengė pora greitų atakų ir įgijo 6 taškų persvarą – 31:37. Geriausias žaidėjas aikštelėje be abejonės buvo svečių komandos lyderis Juozas Keršys. Puikus driblingas, geras aikštelės matymas ir puikus pataikymas – tokia buvo jo šiandieninė vizitinė kortelė. Tačiau "Kauno energetikos remontas & Buritus" kėlinukui perkopus į antrąją pusę spurtavo 15:3 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Komandos išėjo ilsėtis, aikštelės šeimininkams turint 7 taškų persvarą – 54:47.

Po ilgosios pertraukos komandos sumažino tempą. Aikštelėje vietoj puolimo ėmė dominuoti gynyba. Tai buvo daug parankiau svečių ekipai, kuri buvo gan negausiai susirinkusi, palyginus su aikštelės šeimininkais. Žaisdama pozicinį krepšinį puolanti komanda klimpo varžovų gynyboje ir susumavus abi komandos pelnė vos 26 taškus. Prieš ketvirtąjį kėlinuką komandas skyrė 9 taškai – 68:59.

Ketvirtoji rungtynių dalis tapo finaline. Eilinį kartą svečiai geriau pradėjo ketvirtį, sumažinę deficitą iki 4 taškų – 71:67. Tačiau tai buvo viskas ką "Kauno grūdai & SRG" sugebėjo nuveikti per paskutiniąsias 10 minučių. Antroje kėlinuko dalyje aikštelės šeimininkai, su Jonu Paužuoliu priešakyje, spurtavo rezultatu 13 : 1 ir sumalė savo varžovus į miltus – 86:69.

Po rungtynių "Kauno energetikos remontas & Buritus" komandos strategas Igoris Konovalenko sakė : " Jie greita komanda, mes greita komanda – bandėm juos apibėgti. Šešiese jie susirinko, tai pasinaudojom tuo – suoliukas mūsų ilgesnis buvo. Pradžioje mes biškį užmigę buvo, tačiau vėliau atsibudom – supratom kaip prieš juos lošt reik, apsigynėm, nepakrito jiems – pavargo jie papraščiausiai. Todėl taip ir gavosi."

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios rungtynių pabaigos prasibrovė į ketvirtfinalį (2011 balandžio 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" savo pirmose rungtynėse nepasigailėjo "Olympic Casino" ekipos (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:06 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" pasiekė sunkią pergalę (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" užtikrintu žingsniu žengė į "Įmonių" lygos pusfinalį (2011 balandžio 29 d., penktadienis, 21:11 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" visas rungtynes išlaikė pranašumą savo pusėje ir šventė pergalę (2011 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" įveikė "Lietuvos dujas" ir išliko nepralaimėję (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 20:41 val.)