ALEKSOTAS vs BC KURŠIAI (58:55)Kauno bendruomenių taurė » Atkrintamosios rungtynės
2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Sunki "Aleksoto" pegalė prieš "Kuršius", beveik nesuteikė pranašumo prieš antrąsias rungtynes

2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 01:13 val., peržiūros: 3873

Šiandien, vasario 15 d., J.Jablonskio gimnazijoje įvyko pirmoji atkrentamųjų varžybų dvikova tarp "Aleksoto" ir "Kuršių". Po visas rungtynes vykusios atkalios ir įtemptos kovos, pergalę iškovoti sugebėjo "Aleksotas" – nedideliu 3 taškų skirtumu, kuris paliko visus klausimus spręsti antrosiose varžybose. 58:55.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda nesugebėjo įrodyti psavo pranašumo ar tvirtai perimti žaidimo kontrolės. Ši rungtynių dalis, sudėjus bendrai komandų pelnytus taškus, buvo nerezultatyviausia ir priš antrąjį ketvirtį skirtumas tarp komandų buvo tik 3 taškai. 10:13.

Antrajame ketvirtyje "Aleksoto" ekipa visgi sugebėjo perimti iniciatyvą ir šiame kėlinyje buvo aiškiai geresni – kėlinį jie laimėjo 6 taškų skirtumu (15:9). Skirtumas tarp komandų išliko toks pats – 3 taškai – tačiau pirmavo jau šeimininkų ekipa. 25:22.

Po ilgosios pertraukos komandos į aikštelę išbėgo pailsėjusios, ir tai aiškiai atsispindi kėlinio rezultate – 18:16. Nors "Kuršiai" ir stengėsi atsikovoti prarastus taškus, tačiau varžovai neužleido savo pozicijų ir po šio kėlinio savo pranašumą padidino dar 2 taškais. 43:38.

Paskutiniajame ketvirtyje vyko, neabejotinai atkakliausia kova. Nors vienu metu "Aleksoto" persvara siekė 8 taškus, tačiau "Kuršiai" netruko jos sumažinti. Neilgai trukus, komandas skyrė jau tik vienas taškas. Visgi šeimininkų ekipos žaidėjai greitai atstatė pranašumą bent jau iki 5 taškų, o "Kuršiams" jo panaikinti tiesiog neliko laiko. Paskutinis taiklus M.Maciko metimas, tik sumažino skirtumą iki 3 taškų. Šįkart pergalę šventė "Aleksoto" ekipa. 58:55, tačiau tik antrosios rungtynės parodys,kas iš tiesų yra stipresni.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo T.Rinkūnas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 7 kamuoklius ir po 4 kartus perėmęs kamuolį ir asistavęs komandos draugams. Jam puikiai talkino M.Malinauskas, pelnęs 15 taškų (6 atk. kamuoliai). Tik 7 taškus pelnės, tačiau net 13 kamuolių atkovojo ir 4 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį komandos draugams E.Mičkauskas.

"Kuršių" komandoje 21 tašką pelnė M.Macikas (6 atk. kamuoliai, 3 rez.perdavimai ir 3 perimti kamuoliai). 11 taškų , 15 atkovotų kamuolių ir 3 blokuoti metimai – K.Gelažio sąskaitoje . 6 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo T.Juozapaitis.

"Triobet" nugalėjo "BC Kuršiai" ekipą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:13 val.)"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Faithless" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 01:06 val.)"Aleksotas" nesunkiai palaužė "Kauno Rami" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 00:02 val.)Po nesunkios kovos "Aleksotas" nugalėjo "Sargėnus" (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 18:49 val.)"Aleksotas" įveikė "Sargėnus" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 12:25 val.)"Aleksotas" įveikė "Faithless" komandą (2008 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:24 val.)"Aleksotas" neturėjo vargo su "Žaliai balti" ekipa (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 10:59 val.)BC "Kuršiai" pergalę šventė tik po atkaklios kovos (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 15:38 val.)"KMU" nepaliko vilčių BC "Kuršių" ekipai (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 00:01 val.)"BC Kuršiai" pateko į "Kauno bendruomenių taurės" finalą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)