AUTOZOOM vs KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS (30:84)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 16 d., Penktadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė

2007 lapkričio 17 d., Šeštadienis, 00:14 val., peržiūros: 6712
Paskutinėse penktadienio rungtynėse "Aukso" lygos B pogrupyje "Autozoom" savoje aikštėje priėmė "KTU Hidraulinių Sistemų" komandą. Nors susitikimą geriau pradėjo šeimininkai, tačiau pirmajam kėliniui įpusėjus svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir likusį rungtynių laiką tik didindami savo persvarą šventė antrąją pergalę rezultatu 30:84.

Susitikimas prasidėjo gana vangiai. Kiek geriau sekėsi "Autozoom" komandai, kuri vedina Gedimino Vasiliausko dvikovą pradėjo spurtu 11:2. Pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą "KTU Hidraulinės Sistemos" pagaliau įsižaidė ir pelnę 11 taškų be atsako pirmą kartą išsiveržė į priekį. Po pirmujų dešimties minučių trimis taškais pirmavo svečiai – 12:15.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko į vieną krepšį. Aikštėje dominavo
"KTU Hidraulinės Sistemos", o "Autozoom" vienintelius taškus šiame kėlinyje pelnė tik septintą ketvirčio minutę. Svečiai vis tolo ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 14:36.

Ir trečiajame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė.
"KTU Hidraulinės Sistemos" laikė žaidimo vadžias savo rankose bei krovėsi pranašumą. Prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 38 taškai – 21:63.

Paskutinės dešimt minučių tebuvo tik formalumas. Svečiai dar labiau padidino skirtumą ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 30:84.

"Autozoom" gretose išsiskyrė tik Gediminas Vasiliauskas pelnęs 14 taškų bei atkovojęs 8 kamuolius.

"KTU Hidraulinių Sistemų" ekipoje 28 taškus įmetė Vytenis Šidlauskas (13/15 dvitaškių), 25 – Tadas Vasiliauskas, po 8 – Nerijus Ūsas ir Justinas Leitanas (8 atk k., 4 blokai).

Abi komandos susitikimo teisėjams skyrė po 10 balų.
Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 22:16 val.)Antroji "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė antrajame etape (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:55 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "KTU Hidraulines sistemas" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"KTU Hidraulinės sistemos" sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:46 val.)Lengva "BC TIF" pergalė (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:00 val.)"Era+Eternit" po nesunkios kovos nugalėjo "KTU Hidraulinių Sistemų" komandą (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)Sunki "Autozoom" pergalė tik po pratęsimo (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:41 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" ekipos pirmoji pergalė antrame etape (2008 sausio 29 d., antradienis, 23:30 val.)