VĖDISANA & KOLUNA vs ICE (76:95)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 29 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

"ICE" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą

2010 balandžio 29 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 5502
Ketvirtadienio vakarą, Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko „Laikinosios sostinės“ taurės „F“ grupės dvikova tarp „Vėdisana & Koluna” (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai) komandų. Abiem komandom šios rungtynės, neseniai startavusiame turnyre, buvo pirmosios. Rungtynės prasidėjo labai atkakliai ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Visą pirmą rungtynių pusę šeimininkai neleido varžovams atitrūkti ir sugebėdavo sumažinti atsilikimą iki keleto taškų. Vis dėl to trečiasis kėlinys buvo šiek tiek sėkmingesnis "ICE" komandai, kurie jau turėjo dviženklį pranašumą, o po spurto ketvirtajame kėlinyje skirtumas tapo triuškinantis. Šeimininkai rungtynių pabaigoje dar sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau svečiai šventė pergalę rezultatu 76:95.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų keitimusi taikliomis atakomis, po kurių sekė svečių spurtas 8:0 ir "ICE" komanda pabėgo į priekį. Šeimininkai rankų nenuleido ir puikiai kovodami kamuolius ir kartodami metimus neleido svečiams susikrauti didelės persvaros. Šiame kėlinyje svečių komandą į priekį vedė M.Drėzas, kuris pataikė šešis iš septynių mestų dvitaškių. „Vėdisana & Koluna” komandoje išsiskyrė V.Lašas, įmetęs dešimt taškų. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 23:27 svečių naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem svečių taškais, kurie netruko padidinti skirtumą iki dešimties taškų, tačiau šeimininkai į tai atsakė septyniais taškais iš eilės ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų. Šiame kėlinyje šeimininkai kur kas taikliau metė dvitaškius metimus, tačiau kėlinį pralaimėjo vienu tašku ir bendras rezultatas, po dviejų kėlinių, buvo 44:49 "ICE" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos skirtumas svyravo nuo penkių iki trijų taškų, tačiau svečiai spurtavo ir jų persvara jau buvo dviženklė. Šiame kėlinyje šeimininkų taiklumas, tiek iš dviejų, tiek iš trijų taškų zonos, labai suprastėjo, o kėlinio pabaigoje pramesti šeši baudos metimai iš eilės, neleido jiems ištirpdyti varžovų persvaros. Per kėlinį „Vėdisana & Koluna” komanda sugebėjo įmesti tik devynis taškus. Svečiai šiame kėlinyje taip pat neblizgėjo ir padarė dvigubai daugiau klaidų, nei per pirmą rungtynių pusę, tačiau sugebėjo laimėti šį kėlinį ir skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 53:64 "ICE" naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo įspūdinga svečių atkarpa 18:2, po kurios skirtumas jau tapo triuškinantis. Abi komandos ėmė žaisti labiau atsipalaidavusios nes rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Šeimininkai šiame kėlinyje pagerino savo taiklumą ir iki rungtynių pabaigos sugebėjo sumažinti skirtumą iki devyniolikos taškų. Prie to daugiausiai prisidėjo T.Galinauskas, kuris išbėgęs į aikštelę ketvirto kėlinio viduryje, šaltakraujiškai smeigė tris tritaškius į "ICE" krepšį. Svečiams šis kėlinys buvo itin sėkmingas ir rezultatyvus ir tai padėjo jiems iškovoti nesunkią pergalę rezultatu 76:95.

„Vėdisana & Koluna”: Vidmantas Lašas (19 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai), Arūnas Giedraitis (14 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai), Tadas Galinauskas ir Tomas Kivyta (po 9 taškus).

"ICE": Eimantas Daunora (17 taškų ir 6 rez. perdavimai), Mindaugas Drėzas (16 taškų), Aleksandras Gubaras (15 taškų), Andrius Gagiškis (13 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Gynyboje buvo didelės spragos, puolime strigome, o žaidimas buvo padrikas. Surinkome naują komandą, todėl reikia šiek tiek laiko susižaisti tarpusavyje.

Svečių komandos treneris sakė: Pirmoje rungtynių pusėje silpnai gynėmės, nes padarėme labai mažai pražangų, kas ir rodo apie neaktyvią gynybą. Jei įsiveldavome į greitą puolimą, tai padarydavome daug klaidų, o poziciniame puolime sekėsi daug geriau ir išnaudodavome visus derinius. Džiaugiuosi, kad susirinko visa komanda ir tikiuosi, kad taip bus ir toliau. Taip pat džiaugiuosi pergale ir tikiuosi, kad ji nebus paskutinė. Komandos tikslas – grupėje užimti minimum trečią vietą.

"Ekodora" po atkaklios kovos palaužė "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 gegužės 11 d., antradienis, 23:05 val.)"Energijos sistemų servisas" sutriuškino "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 22:14 val.)"ARV" nesunkiai nugalėjo "ICE" ekipą (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Kauno vandenys & Onninen" nepasigailėjo varžovų "Vėdisana & Koluna" (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Vėdisana & Koluna" nepaliko vilčių laimėti "Kolpingo kolegijai" (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Ekodora" tik ketvirtame kėlinyje užsitikrino pergalę (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 23:51 val.)Po permainingos kovos pergalę išplėšė "ICE" (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 20:47 val.)