JMI & FLORVITA vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (85:61)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 21 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą"

2010 kovo 21 d., Sekmadienis, 20:41 val., peržiūros: 2348
Sekmadienį, Kovo 21 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Iššūkio“ taurės atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „JMI & Florvita“ priemė svečius „S. Raštikio puskarininkių mokykla“. Varžybų pradžioje vyko atkakli kova, bet pirmo kėlinio antroje pusėje spurtavo „JMI & Florvita“ ir įgijo 10 taškų pranašumą (25:15). Antro ketvirčio pradžioje šeimininkai pelnė dar septynis taškus be atsako, bet vėliau komandos žaidė lygiai, o kėlinys baigėsi šeimininkam turint 12 taškų persvara (45:33). Trečiame ketvirtyje vyko atkakli kova, po kurios vis dar 10 taškų pirmavo „JMI & Florvita“. Ketvirtame ketvirtyje daug geriau žaidė „JMI & Florvita“, kuri varžybų pabaigoje padidino persvarą iki 24 taškų bei pateko į „Iššūkio“ taurės pusfinalį. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:61.

Pirmieji varžybose į priekį išsiveržė „Puskarininkių mokyklos“ krepšininkai, po dviejų taiklių L. Mikučionio baudų metimų (0:5), bet netrukus A.Žotkevičius („JMI & Florvita“) pataikė dvitaškį, vėliau tritaškį ir šeimininkai pirmavo rezultatu 5:2. Sužaidus keturias minutes, rezultatas buvo lygus (8:8). Vėliau keturių minučių atkarpą rezultatu 11:0 laimėjo „JMI & Florvita“ (19:8). Paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė lygiai. „Puskarininkių mokykla“ bandė vytis varžovus, bet du taiklūs „JMI & Florvita“ komandos žaidėjų tritaškiai varžovam persvarą sumažinti leido tik vienu tašku (25:15). Pirmame ketvirtyje „JMI & Florvita“ nesuklydo nei vieno karto.

Antro kėlinio pradžioje rezultatyviai baigti kelių atakų svečiam nepavyko, o šeimininkai tuo metu pelnė septynis taškus be atsako ir jų persvara išaugo iki 17 taškų (32:15). Sužaidus tris minutes, komandas vėl skyrė 10 taškų (32:22). Sužaidus truputį daugiau nei keturias minutes minutės pertraukėlės paprašė „Puskarininkių mokykla“, kuri tuo metų pralaiminėjo rezultatu 36:24. Po minutės pertraukėlės svečių komandos žaidėjas D.Trepeika pelnė du taškus su varžovo pražanga bei sumažino „JMI & Florvitos“ pranašumą iki devinių taškų (36:27). Paskutines keturias kėlinio minutes geriau žaidė „JMI & Florvita“, padidinę savo pranašumą iki 12 taškų (45:33).

Trečias ketvirtis prasidėjo rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 11 taškų (49:38). Vėliau K.Matukaitis („JMI & Florvita“) pataikė du dvitaškius, K.Ryla („JMI & Florvita“) pataikė dar vieną ir šeimininkai vėl nutolo nuo varžovų (55:38). Pora minučių komandom pelnyti taškų nepavyko, o po pertraukėlės L.Mikučionis („Puskarininkių mokykla“) pelnė du taškus (55:40). Sužaidus šešias minutes, po taiklaus G. Paškevičiaus („Puskarininkių mokykla“) tritaškio komandas skyrė 16 taškų (59:43). Paskutines tris minutes šeimininkam taškų pelnyti nepavyko, o tuo metu „Puskarininkių mokyklos“ žaidėjai G.Pargaliauskas ir G.Paškevičius pataikė tritaškius bei prieš lemiamą ketvirtį sumažino varžovų pranašumą iki 10 taškų (61:51).

Ketvirtą kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo šeimininkai, bet G.Pargaliauskas („Puskarininkių mokykla“) netrukus taip pat pataikė tritaškį (64:54). Dar po trijų minučių komandas skyrė 13 taškų (68:55). Sužaidus šešias minutes R.Krasnickas („JMI & Florvita“) pataikė tolimą metimą ir persvara išaugo iki 16 taškų (72:56). Persvarą šeimininkai toliau didino, o likus 43 sekundėm iki varžybų pabaigos ji buvo 19 taškų (80:61). Per likusį laiką „Puskarininkių mokykla“ taškų nepelnė, o „JMI & Florvita“ pelniusi penkis taškus iškovojo pergalę 24 taškų skirtumu bei užsitikrino vietą pusfinalyje be atsakomųjų varžybų. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:61.

Po varžybų nugalėtojų treneris sakė: „Labai džiaugiamės. Šiandien buvo vieno žaidėjo gimtadienis, jam stengėmės pergalę padovanoti. Ir labai džiaugiamės, kad nereikės antrų varžybų žaisti.“

„JMI & Florvita“: A.Žotkevičius 33 (21 atk. kam., 48 naudingumo balai), R.Krasnickas 17, D.Stašaitis 11 (17 atk. kam.)
„S. Raštikio puskarininkių komykla“: G.Pargaliauskas 22, G.Paškevičius 9, M.Zapalis 8
Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo išretintas "ESS VP & Borbet" gretas (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 00:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse minimalia persvara pergalę iškovojo "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:57 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)"JMI & Florvita" taip pat nepasigailėjo "Tondo" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 22:30 val.)