KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs LYTAGRA (78:73)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno švara & KRG" po permainingos kovos iškopė į kitą "Mažosios" Mero taurės etapą

Egidijus Paškauskas atkovojo atšokusį kamuolį
2007 balandžio 03 d., Antradienis, 22:16 val., peržiūros: 4519
Šį vakarą (04.02), „Kauno švara & Kelių remonto grupė“ savo namuose susitiko su „Lytagros“ krepšininkais bei nugalėjo juos 78:73 . Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą. Jų persvarą vienu metu siekė net 16 taškų, tačiau gale rungtynių šeimininkai atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti.

Dvikovos pradžioje abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką. Vos viena komanda pelnydavo taškus, čia pat priešininkai atsakydavo tuo pačiu. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 11:0 ir susikrovė net 13-os taškų pranašumą.

Antrajame ketvirtyje aikštelėje įsivyravo gynybinio pobūdžio žaidimas. „Kauno švaros & kelių remonto grupės“ ekipai nepavyko dar labiau padidinti savo persvaros, tačiau ir „Lytagra“ nesugebėjo sumažinti savo deficito. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 14-os taškų barjeras.

Po pertraukos abi ekipose pradėjo taikliau atakuoti krepšį. Šeimininkai į svečių dvitaškius metimus atsakydavo tritaškiais, taip išlaikydami saugų atstumą. Kad ir kaip besistengtų „Lytagros“ krepšininkai, prieš lemiamą dvikovos dalį jų atsilikimas vistiek siekė 13 taškų.

Paskutiniajame kėlinuke svečiai kilo į lemiamą šturmą. Po trijų taiklių „Lytagros“ tritaškių šeimininkų persvarą buvo ištirpus iki keturių taškų, tačiau dar labiau priartėti jiems tiesiog pritrūko laiko. Per vėlai susiėmę, svečiai turėjo prippažinti „Kauno švaros & kelių remonto grupės“ pergalę rezultatu 78:73.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 9 balus, tuo tarpu svečių komandos vadovas – po 10.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Ramūnas Bagdonas, pelnęs 20 taškų ( 19 naud.kfc.). 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo M.Brusokas ( 20 naud.kfc.). 17 taškų ir 8 sugriebti kamuoliai Egidijaus Paškausko sąskaitoje ( 15 naud.kfc.).

„Lytagroje“ nesulaikomas buvo 35 taškus pelnęs ir 7 kamuolius atkovojęs Ričardas Stirbis ( 28 naud.kfc.). Tadas Ališaukas įmetė 24 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 pražangas ( 34 naud.kfc.).

„Su tokiu žaidimu mes neverti išeiti į kitą etapą“, – trumpai ir aiškiai po varžybų pasakė nugalėtojų treneris Kęstutis Bytautas.

"Kauno švaros & KRG" debiutą "Mažojoje" Mero taurėje apkartino nesėkmė (2007 kovo 27 d., antradienis, 22:23 val.)"Vaišvydava" pasirodymą "Mažojoje Mero Taurėje" pradėjo triuškinama pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Vaišvydava" užsitikrino 2-ąją vietą "B" pogrupyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Tornado-90 & Rusteda" žengia toliau (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:13 val.)Pirmoji "Caravelle team" komandos pergalė (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:58 val.)