ELEKTRO MONTUOTOJAS vs LYTAGRA (72:82)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 02 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Lytagra" iškovojo nesunkią pergalę

2008 gruodžio 02 d., Antradienis, 20:32 val., peržiūros: 5155

Šį vakarą (12.02) "Elektro montuotojas " savo aikštelėje priėmė "Lytagra“ komandą. Pergalę be didesnio vargo, rezultatu 82:72, iškovojo svečiai.

Viskas jau buvo išspręsta pirmajame ketvirtyje kurį šeimininkai pralaimėjo 15:30. “Lytagra“ ekipa nuo pat susitikimo pradžios nusprendė nejuokauti ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidžią 15-os taškų persvarą. Nesulaikomas buvo Saulius Morkūnas, pelnęs net 9 taškus. Svečiai demonstravo pavydėtiną taiklumą.

Antrajame kėlinuke “ Lytagra“ krepšininkai nesumažino tempo, nedarė klaidų. O šeimininkų puolimas nepagerėjo. Svečių komandos atakų smaigalyje dažniausiai atsidurdavo Aidas Makūnas, pataikęs keturis tolimus ir viena dvitaški metimą. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 26 taškai 58:32.

Po pertraukos po truputi mažėjo svečių pranašumas. Pranokdami varžovus „Elektro montuotojas“ žaidėjai be didesnio vargo rinkosi atšokusius kamuolius, taip įgydami ne vieną šansą pakartoti netaiklius metimus. Po trijų ketvirčių šeimininkų deficitas siekė 17 taškų.

Paskutinioje rungtynių dalyje svečiai galutinai atsipalaidavo ir leido varžovams perimti iniciatyvą. „Elektro montuotojas“ krepšininkai laimėjo šį kėlinį rezultatu 21:14 ir tik nežymiai sumažino savo atsilikimą.Galutinę pergalę, rezultatu 82:72, šventė “Lytagra“ komanda.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris rungtynes suskirstė į dvi dalis, pirma dalis jį labai nudžiugino,o antra šiek tiek nuliūdino, bet jis paminėjo, kad komandoje yra trūkumas traumuotų žmonių, bet vis dėl to komanda sužaidė gerai,džiaugiuosi pergalę.

Pralaimėjusios komandos trenerio pakalbinti nespėjome, treneris iškart po rungtynių išėjo iš aikštelės.Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Aidas Makūnas pelnęs 19 taškų, o pralaimėjusios komandos gretose išsiskyrė Rimas Undraitis pelnęs 22 taškus.

"Lytagra" iškovojo sunkią pergalę prieš "Sistematiką" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:40 val.)"Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:23 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Šilduva" iškovojo dar vieną pergalę (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:55 val.)Gana sunki „Lytagra“ komandos pergalė (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:51 val.)"Eltecha" iškovojo gražią pergalę prieš "Elektromontuotojas" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:42 val.)"Kauno Autobusai" pasiekė lengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:05 val.)"Lytagra" sutriuškino "Kauno autobusus" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Lytagra" po dramatiškos kovos palaužė "Baltijos baldų grupę" (2009 sausio 20 d., antradienis, 21:48 val.)Užtikrinta "Lytagros" pergalė (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)