Kauno aerouostas & Lana lecta vs Lietuvos dujos (83:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

"Lietuvos Dujos" antroje susitikimo pusėje palaužė "Kauno Aerouostą & Lana Lecta"

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 897

Sekmadienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse į dvikovą stojo turnyrinės lentelės kaimynai „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ir „Lietuvos dujos“. Susitikimą itin užtikrintai pradėję šeimininkai pagrasino, jog susitikime gali nelikti intrigos anksčiau laiko. Vis tik, ilgainiui „Lietuvos dujos“ pradėjo demonstruoti, kad pirmasis nesėkmingas ketvirtis tebuvo blogas sapnas. Ketvirtojo kėlinio metu abi ekipos turėjo neblogų šansų laimėti, tačiau svečiai įrodė esantys vertesni laimėjimo bei nugalėjo varžovus rezultatu (83:94).

Susitikimas prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu 6:2. Tačiau svečiai ilgai nelaukę atsakė 5-iais taškais iš eilės ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (6:7). Tačiau „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo nusiteikę itin rimtai ir surengė dar vieną spurtą 15:0, o rezultatas tapo (21:7). Svečiai vėl sugebėjo kiek pasitempti ir pelnė 7-is taškus iš eilės (21:14). Per likusią kėlinuko dalį šeimininkai savo persvarą padidino iki 11-os taškų (31:20).

Antrojo kėlinuko metu „Lietuvos dujos“ perėmė iniciatyvą iš varžovų ir ėmė juos vytis. Neilgai trukus skirtumas tarp komandų sumenko iki dviejų taškų (36:34). Tačiau čia pat šeimininkai surengė mini spurtą ir atstatė turėtą 7-ių taškų persvarą (41:34). Nepaisant to, „Lietuvos dujos“ neprarado kovingumo ir kėliniui baigiantis jų deficitas buvo tik keturi taškai, o visus klausimus ekipoms teko atsakinėti antroje susitikimo dalyje (45:41).

Trečiojo kėlinio metu „Lietuvos dujos“ ir toliau nemažino apsukų, kol galiausiai atstatė pusiausvyrą susitikime (52:52). Šeimininkai dar buvo išsiveržę į priekį (54:52), tačiau neilgam. Svečiai spurtavo 2:11 ir įgijo 7-ių taškų persvarą (56:63). Kėlinuko fininše kiek geriau atrodė „Kauno aerouostas & Lana lecta“. Šeimininkų komanda savo atsilikimą prieš lemiamą kėlinį sumažino iki 4-ių taškų (61:65) ir viskas turėjo sprestis paskutiniojo kėlinio metu.

Lemiamos dešimt minučių prasidėjo „Lietuvos dujų“ 5-iais taškais iš eilės ir grėsmingai nutolo (61:70). „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pajutusi pavojų ėmė vytis varžovus (70:74). Kėlinio antroje pusėje abi komandos vis mažiau dėmesio ėmė skirti gynybai ir susitikime pradėjo dominuoti puolimas. Panašu, jog toks žaidimo stilius parankesnis buvo svečiams. Jie per likusį ketvirčio laiką pelnė 20 taškų, o varžovams leido atsakyti 13 ir susitikimas baigėsi rezultatu (83:94).

Po šio susitikimo vienas svarbiausių „Lietuvos dujų“ žaidėjų Romas Nemeikša sakė: Susitikimą sėkmingai pradėti neleido tarpusavio pykčiai. Labai pykomės, neišsirinkome ginamų žaidėjų. Nesisekė nei asmeninė, nei zoninė gynyba. Po ilgosios pertraukos pradėjome geriau pataikyti, pagerinome gynybą ir pasiekėme pergalę. Varžovai paliko gerą įspūdį“.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Povilas Valaitis – 28 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Darius Kuzmickas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Amanaitis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Nevas – 13 tšk.

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 22 tšk. (9 rezult. perd.), Rokas Marcinkevičius – 21 tšk. (11 atk. kam.), Romas Nemeikša – 18 tšk. (13 atk. kam.), Nerijus Urbanavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Mačiulaitis – 13 tšk.

"Hidraulinės sistemos" be didesnio vargo įveikė "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Lietuvos dujos“ po emocingos dvikovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:11 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Lietuvos Dujos“ įrodė savo pranašumą prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:10 val.)