Compensa vs Abstinentai (68:104)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Abstinentai“ užtikrintai peržengė aštuntfinalio barjerą

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 849

ASU universiteto sporto salėje, ketvirtadienio vakarą susitiko šeimininkų komanda „Compensa“ ir svečiai „Abstinentai“. Tai buvo C lygos „ATL reklama“ pirmenybių, mažosios taurės, aštunfinalio, antrosios rungtynės. Pirmosiose pergalę tik po sunkios kovos 69:66, šventė tąsyk namie žaidę „Abstinentai“, taigi atsakomosiose rungtynėse taip pat buvo galima tikėtis atkaklios kovos. Tačiau taip nenutiko. Nuo pirmųjų minučių svečiuose žaidę „Abstinentai“ dominavo aikštėje ir nesuteikė jokių šansų savo varžovams pagalvoti apie pergalę – 104:68.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus 3 minutes išsiveržė į priekį – 7:2. Tačiau labai greitai svečiai rezultatą išlygino – 9:9. O antrojoje kėlinio pusėje vedami M. Liepos ir S. Banaitčio laimėjo atkarpą 19:9, ir jau po pirmojo kėlinuko susikrovė dviženklę persvarą – 28:18.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo 8 taškais be atsako ir padidino savo persvarą iki – 36:18. Nors „Compensa“ bandė atsitiesti ir sumažino persvarą 4 taškais – 22:36, vėliau sekė dar vienas „Abstinentų“ spurtas, po kurio rezultatas tapo jau triuškinantis – 47:22. Kėlinio pabaigą „Compensa“ sužaidė kiek geriau ir bent jau šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą – 52:35.

Po ilgosios pertraukos „Abstinentai“ toliau labai lengvai rasdavo kelių prie šeimininkų krepšio. Kėlinio viduryje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais po kurių rezultatas buvo – 63:42, svečių naudai. Antrojoje kėlinio pusėje „Compensai“ po krepšiu niekaip nesisekė sustabdyti varžovų centro M. Patašiaus. Daugiausiai jo dėka šį kėlinuką svečiai laimėjo 9 taškų persvara, o bendrai pirmavo – 76:50.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Compensos“ šansai išsigelbėti buvo tik labai minimalūs ir buvo beveik aišku, kad šiandien aštuntfinalio serija bus baigta. Kėlinio pradžioje vedami M. Liepos „Abstinentai“ padidino savo persvarą jau iki 30 taškų – 87:56, ir sužlugdė paskutiniąs savo varžovų viltis, palikdami rungtynėse intrigą, tik ar sugebės jie pelnyti 100 taškų. „Abstinentam“ ši užduotis nepasirodė labai sunki ir po M. Patašiaus dvitaškio šimtasis taškas buvo pelnytas. Galutinis rungtynių rezultatas – 104:68.

Po rungtynių, nugalėtojų komandos, vienas naudingiausių žaidėjų Marius Liepa paklaustas kas šiandien lėmė pergalę, atsakė:

Šiandien padarėme išvadas po pirmųjų rungtynių. Taip pat šiose varžybose žymiai geriau pataikėme ir nesipykome tarpusavyje, kaip pirmosiose rungtynėse.

Paklaustas koks yra komandos tikslas atkrentamosiose varžybose, sakė:

Mūsų komandos tikslas yra patekti tarp keturių stipriausių mažosios taurės komandų.

Tuo tarpu po pralaimėjimo „Compensa“ komandos žaidėjas bei treneris Mindaugas Samuolis nedaugžodžiavo:

Tiesiog linkime varžovams sėkmės sekančiame etape.

Compensa: Merūnas Visockis – 25 tšk., Mindaugas Sakalis – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Justas Medekšas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Abstinentai: Marius Liepa – 33 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 26 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 12 tšk.

„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Abstinentai“ įsirašė lengvą pergalę (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:25 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Abstinentai“ po pratęsimo turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ ekipos pranašumą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:10 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)