VAIŠVYDAVA vs STUDENTIJA (93:73)AUKSO LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" išsprendė viską pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ir eliminavo "Studentiją" iš tolesnės kovos

2009 kovo 18 d., Trečiadienis, 00:44 val., peržiūros: 4093

Šiandien, kovo 17 d., Vaišvydavos vidurinėje mokykloje įvyko pirmosios ( kaip paaiškėjo, ir paskutinės) "Aukso" lygos Iššūkio taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susigrūmė aikštelės šeimininkai "Vaišvydavos" ekipa ir "Studentija". Jau pirmajame kėlinyje, šeimininkai susikrovė gana solidžią persvarą (19:7), o per antrąjį šios dvikovos ketvirtį padidino ją iki tokios, kuri leistų nežaisti antrųjų rungtynių – 22 taškų.52:30. Antrojoje rungtynių pusėje, aikštelėje virė tikra nervų kova ir nors "Studentija" visomis išgalėmis stengėsi sumažinti varžovų persvarą, tačiau šeimininkai vistik sugebėjo išlaikyti savo pranašumą virš 20 taškų ribos. Prieš lemiamą, ketvirtąjį kėlinį, skirtumas tarp komandų buvo 21 taškas – 77:56. Paskutiniajame ketvirtyje, "Studentijai" pavyko sumažinti varžovų persvarą, iki 16 taškų, tačiau šeimininkai nepasidavė ir jau pasibaigus rungtynių laikui, N.Dunčikas, antruoju taikliu baudos metimu, grąžino 20 taškų persvarą, taip išspręsdamas visas komandos problemas, per pirmąsias rungtynes. 93:73.

Nors pirmojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė apylygiai (7:7), tačiau poto sekė , turbūt, šių rungtynių baigtį iš anksto nulėmęs šeimininkų spurtas 12:0, kuris, ko gero, paveikė "Studentiją" ir psichologiškai. Prieš antrąjį rungtynių kėlinį, skirtumas tarp ekipų ir buvo 12 taškų – 19:7.

Antrojo ketvirčio pradžioje, svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą (19:11), tačiau šeimininkai netruko atsigauti ir nepaleido žaidimo gijų iš savo rankų, dar labiau didindami savo persvarą, kuri netrukus siekė jau 27 taškus – 46:19. Ir nors svečiai sugebėjo šiek tiek geriau sužaisti porą paskutinių minučių, tačiau tai beveik nesumažino jų atisliko. Komandoms išeinant į ilgąją pertrauką, "Vaišvydavos" ekipa pirmvao jau 22 taškais – 52:30.

Trečiąjį kėlinį vėlgi aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie netruko paidinti savo pranašumo iki 30 taškų (60:30), visgi svečiai sužaidė dar vieną geresnę atkarpą (6:14) ir sumažino atsilikmą iki 22 taškų – 66:44. Ir nors skirtumas vėl buvo šoktelėjęs iki 27 taškų (75:48), tačiau visas rungtynes banguotai žaidę "Studentijos" krepšininkai vėl atsakė atkarpa 5:10 ir prieš paskutinįjį ketvirtį komandas skyrė 21 taško skirtumas. 77:56.

Paskutiniojo ketvirčio metu, aikštelėje vyko tikra nervų kova. "Studentijos" atstovai visomis išgalėmis stengėsi sumažinti skirtumą, kad šis nesiektų 20 taškų, tačiau šeimininkai irgi nepasidavė ir viso kėlinio metu jų pranašumas svyravo ties 22 – 23 taškais. Tik jau įpusėjus paskutinei rungtynių minutei, J.Budriūnas taikliu tritaškiu ir vienu baudos metimu sumažino varžovų pranašumą iki 19 – 92:73. Atrodė,kad rungtynės taip ir baigsis, tačiau paskutinės šeimininkų atakos metu, prieš pat nuaidint finalinei sirenai buvo užfiksuota pražanga ir N.Dunčikas stojo mesti dviejų baudos metimų, jau pasibaigus rungtynių laikui. Pirmąją baudą prametęs, antrąją jis pataikė, taip atverdamas savo komandai kelią į pusfinalį, jau pirmosiose rungtynėse. 93:73.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A.Linkus, pelnęs 27 taškus (7 atk. kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos).25 taškus ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo D.Neveraukas.Įspūdingas rungtynes sužaidė N.Dunčikas, surinkęs trigubą dublį – 24 taškus, 17 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų (43 naudingumo balai).

"Svečių ekipos gretose rezultatyviausiai sužaidė N.Petravičius, pelnęs 17 taškų ir taip pat 8 kartus privertęs prasižengti varžovus.15 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai V.Zalagos sąskaitoje. 12 taškų (7 atk. kamuoliai) surinko T.Gaurilčikas.

Emocingose rungtynėse "Studentija" įtikinamai įveikė savo pogrupio lyderius (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)"Vaišvydava" namuose įveikė pogrupio autsaiderius (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:36 val.)"Vaišvydava" namuose nugalėjo "Krepsinis.net" ekipą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:10 val.)"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pralaimėjo rungtynes "Studentija" komandai (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)Permainingose rungtynėse "ISM" iškovojo pergalę (2009 sausio 27 d., antradienis, 22:57 val.)Tik pro pratęsimo "Studentijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:20 val.)Trečia iš eilės "Studentija" pergalė (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 19:36 val.) "Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2009 vasario 03 d., antradienis, 23:55 val.)Dar viena triuškinanti "Studentijos" pergalė (2009 vasario 17 d., antradienis, 22:13 val.)