Kolpingo kolegija vs Abstinentai (59:72)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Abstinentų“ ir „Kolpingo kolegijos“ tarpusavio serijoje prireiks trečių rungtynių

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 1103

Trečiadienį, kovo 25 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Kolpingo kolegijos“ ir svečių „Abstinentų“ ekipų. Pirmą susitikimą laimėjo „Kolpingo kolegija“, tačiau šiose rungtynėse viskas klostėsi kitaip. Nors pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo keturių taškų persvarą, tačiau po pertraukos žymiai solidžiau atrodę „Abstinentai“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir išlaikyti ją iki rungtynių pabaigos, kas ir reiškė jų pergalę rezultatu 59:72 (16:16, 19:15, 9:19, 15:22).

Susitikimo pradžioje žymiai geriau rungtyniavę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus „Abstinentai“ pabudo ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau „Kolpingo kolegija“ ir vėl šiek tiek atitrūko, tačiau neilgam, nes per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos svečių krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. 16:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai ir vėl šiek tiek atitrūko nuo priešininkų, tačiau kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau žaidę „Abstinentai“ sugebėjo kiek sušvelninti atsilikimą. Vis tik, pačią ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidusi „Kolpingo kolegija“ įgijo keturių taškų pranašumą. 35:31.

Po ilgosios pertraukos grįžę svečių ekipos krepšininkai iškart surengė spurtą 0:10, kurio dėka perėmė iniciatyvą. Kiek vėliau „Kolpingo kolegija“ dar bandė vytis, tačiau tik priartėjus varžovai vėl iškart atitrūkdavo. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos abi komandos viena po kitos besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais rinko taškus, ko pasekoje skirtumas tarp jų beveik nepakito. 44:50.

Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje veiksmo netrūko. Jau pačioje pradžioje „Abstinentai“, taiklių tolimų metimų dėka dar labiau atitrūko nuo varžovų, tačiau čia pat atsibudę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą beveik perpus. Vis tik, svečių krepšininkai susiėmė ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą, kurią sugebėjo išlaikyti iki pat susitikimo pabaigos. 59:72.

Po šios pergalės „Abstinentai“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą (1:1).

Po pergalės nugalėtojų treneris Saulius Banaitis kalbėjo: „Padarėmė išvadas iš tikrųjų. Susikaupėme, tikrai žinojome, jeigu pralaimėsime, tai sezonas bus baigtas. Kitos rungtynės bus tikrai labai atkaklios, jau matau pagal rezultatą, ir tie, kas laimės, eis į pusfinalį, todėl kovosime iš visų jėgų“.

“Kolpingo kolegija“: Vaidas Česnauskis – 13 tšk., Edvinas Masiokas – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Aivaras Bisigirskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Abstinentai“: Marius Liepa – 29 tšk. (8 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 17 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 8 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.)

„Kolpingo Kolegija“ pratęsė seriją lemiamoms, trečiosioms rungtynėms (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Kolpingo kolegija“ po pratęsimo išplėšė trečiąsias serijos rungtynes (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)