ARV vs VILKIJOS TARP GĖLIŲ (83:70)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

Sunki "ARV" pergalė prieš varžovus iš Vilkijos

Su kamuoliu ALI
2008 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 23:31 val., peržiūros: 5565

Šiandien (11-19) Šv. Mato vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Aukso" lygos, C pogrupio komandos "ARV" (šeimininkai) ir Vilkijos "Tarp Gėlių" (svečiai). Jau nuo pat pirmų kėlinio minučių pasidarė aišku, kad aikštelėje užvirė tikra vyriška kova, niekas neįgijo apčiuopiamos persvaros. Tiktai ketvirtame kėlinyje šeimininkai įgijo didesnę persvarą ir šventė sunkią pergalę rezultatu 83:70.

Pirmosios mačo minutės žadėjo intriguojančią kovą, rezultatas krypdavo tai vienos, tai kitos ekipos naudai. Vilkija atkovodavo daug kamuoliu, tačiau daugiau ir klydo,o tuo puikiai pasinaudodavo aikštės šeimininkai, todėl pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 23:21.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose ir toliau vyko intriguojanti kova. Tačiau nedidelį pranašumą įgijo "Vilkijos" komanda. Jei šeimininkam ir pavykdavo persverti skirtumą savo naudai į tai svečių ekipa atsakydavo įjungdama aukštesnę pavarą ir vėl susigrąžindavo kelių taškų pranašumą. Taigi antrasis ir trečiasis kėliniai baigėsi atitinkamai rezultatu 41:43 ir 53:55 svečių naudai.

Bet svajoti apie pergalę buvo dar per anksti. "ARV" ekipa greitai panaikino varžovų persvarą, gerai gindamiesi ir priversdami priešininkus dažniau klysti. Įpusėjus paskutiniajam rungtynių kėliniui rezultatas buvo šeimininkų naudai. Nuo tada prasidėjo tikras nervų karas. Vilkijos krepšininkai iš paskutinių jėgų bandė kovoti dėl pergalės, jų žaidėjas K.Greičius vis dažniau imdavosi iniciatyvos, bet to neužteko. Vilkijos krepšininkai nebeturėjo tiek jėgų lemiamam šturmui. Likus žaisti daugiau nei minutei iki 4-ojo kėlinio pabaigos ir esant gana solidžiai šeimininkų persvarai, jau varžybų nugalėtojas buvo aiškus ir svečiai suprato, kad šiandien fortūna nusišypsojo jų varžovam, taigi "ARV" krepšininkai šventė sunkiai pasiektą pergalę.

Po rungtynių pakalbintas svečių treneris buvo gana prastos nuotaikos ir į pateiktus klausimus atsakė trumpai: "Nepasisekė". O šių varžybų nugalėtojų trenerio nuotaika buvo visiškai kitokia,jis pabrėžė, kad tai buvo gražios rungtynės. Vertindamas rungtynes treneris akcentavo, kad tai buvo stiprus varžovas ir pergalė lėmė labai gerai pavykęs 4-asis kėlinys.

ARV ekipoje labiausiai pasižymėjo V.Slapšinskas pelnęs 27 taškus,o varžovų gretose išsiskyrė nepaprastai kovingai nusiteikę K.Greičius ir G.Vartavičius atitinkamai pelnę 20 ir 13 taškų.

Košmariškas BC "Tas kiemas" startas "Aukso" lygoje prieš svečius iš Vilkijos (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 21:52 val.)Įtikinama "ARV" pergalė (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)"Arv" išsaugojo pergalę savo rankose (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 20:39 val.)Eilinė "ARV" ekipos pergalė (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Kauno Artmedia" ekipa neatsilaikė prieš "Vilkijos tarp gėlių" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)"ARV" užsitikrino pergalę jau pirmuose kėliniuose (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Atletas" paskutiniame kėlinyje galutinai pribaigė varžovus (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)"Bangos Energetika & Diremta" išvykoje sutriuškino Vilkijos ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 23:22 val.)Intriguojanti ARV komandos pergalė (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 20:21 val.)