BOKŠTUVA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (91:75)B lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 24 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Bokštuva" nesunkiai įveikė "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" krepšininkus

2010 spalio 24 d., Sekmadienis, 18:08 val., peržiūros: 6575
Šiandien, Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje, sezoną pradėjo aikštelės šeimininkai "Bokštuva" ir svečiai "Hidraulinės sistemos & Kompiutera". Pimosiomis pirmojo kėlinio minutėmis į priekį išsiveržė "Bokštuvos" ekipa, tačiau "Hidraulinių sistemų & Kompiuteros" žaidėjai nebuvo linkę pasiduoti ir priešinosi iki antrojo ketvirčio pabaigos. Trečiojo kėlinuko pradžioje spurtavę "Bokštuvos" krepšininkai išlaikė įgytą pranašumą iki rungtynių pabaigos ir rungtynes baigė rezultatu 91:75 (21:15, 19:15, 23:19, 28:26).

Susitikimo pradžioje “Bokštuvos“ ekipa energingai spurtavo ir išsiveržė į priekį 9 taškų skirtumu, tačiau svečiai nesitaikstė su esamu rezultatu ir ,daugiausiai komandos kapitono Sauliaus Klimkevičiaus pastangomis, sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Kėlinuką pabaigė Tomas Pribusauskas, pelnydamas savo komandai 2 taškus ir rezultatas po pirmojo kėlinio tapo - 21:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje “Bokštuva”, M.Vainiaus ir L.Ivanovo pastangomis truktelėjo savo ekipą į priekį (32:20). Šeimininkams buvo pavykę dar labiau padidinti pranašumą (36:22), tačiau svečiai atkakliai tebesipriešino ir vėl atstatė dešimties taškų skirtumą – 40:30 .

Po pertraukos šeimininkai žaibiškai susikrovė dar didesnį pranašumą – 59:41. "Hidraulinių sistemų & Kompiuteros" aistruolių laimei, "Bokštuvai" nepavyko atitrūkti dar labiau, tačiau patiems sušvelninti atsilikimą I.Kirilovo auklėtiniams sekėsi sunkiai. Priartėta vos keliais taškais – 61:46. Svečių komanda ėmė klimpti “Bokštuvos” gynyboje ir taškus rinko labai sunkiai. Rezultatyvių atakų gausa pasigirti negalėjo ir R.Petraičio kariauna, bet dviženklį pranašumą išsaugoti pavyko. Prieš lemiamą mačo dalį "Bokštuvos" persvara siekė 15 taškų – 63:49.

Ketvirtajame kėlinyje, daugiausiai M.Vainiaus pastangomis “Bokštuvos” krepšininkai pasiekė rekordinę persvarą (84:61). Vis dėlto, svečių ekipai šis skirtumas pasirodė per didelis, todėl R.Šaulio dėka pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir užbaigti rungtynes pralaimint 16 taškų – 91:75.

"Bokštuva": M.Vainius 21 (7 išprov.praž.), L.Ivanovas 19 (15 atk.kam., 8 rez.perd.), Š.Kryžius 14 taškų.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera": R.Šaulys 23 (8 išprov.praž.), M.Petrauskas 13 (5 rez.perd.), T.Vasiliauskas 13 (8 išprov.praž.), S.Klimkevičius 11, J.Leitanas 10 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė, jog komanda džiaugiasi laimėjusi rungtynes. Sezonas dar tik prasideda, todėl pagal pajėgumus sunku nuspręsti, kaip seksis varžybose. Jeigu žaisime susikaupę, galime tikiėtis sėkmingo sezono.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos strategas neslėpė apmaudo: "Žaidėme lyg apsimiegoję, o varžovai tuo ėmė ir pasinaudojo."

"Bokštuva" neturėjo didelio vargo su "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipa (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:07 val.)"Topo centras" lengvai įveikė "Hidraulines sistemas & Kompiuterą " (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 19:48 val.)"Eiguliniai" po netikėtai atkaklios kovos palaužė "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipą (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" paskendo savo klaidose (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:58 val.)"United" palaužė "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" pasipriešinimą (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 15:47 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" lengvai nugalėjo "Solum grindis" (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 16:37 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" po atkaklios ir permainingos kovos palaužė "ARV" komandą (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 22:53 val.)"Bokštuva" įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 22:52 val.)"United" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Hidraulinių sistemų & Kompiuteros" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" patiesė "United" ir pasidabino bronzos medaliais (2011 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)