BC SPURTAS & LIUKSAS vs ŠERNAI (50:65)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

BC ''Spurtas & Liuksas'' neatsilaikė prieš ''Šernų'' vyrus

2013 sausio 06 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 1584

Šiandien, sausio 6d. Vinco Kudirkos progimnazijos salėje, vyko KKL "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės. Susitiko šeimininkai BC ''Spurtas & Liuksas'' ir svečiai ''Šernai''. Nuo pat rungtynių pradžios ''Šernai'' įšsiveržė į priekį. Šeimininkams pavykdavo prisivyti, bet trečiajame kėlinyje ''Šernai'' svečiams leido įmesti vos 2 taškus. Rungtynes laimėjo ''Šernai'' rezultatu 50-65.

Šios pošventinės rungtynės ir prasidėjo gana atsargiai. Pirmosiomis minutėmis komandoms nesisekė įmesti taškų. Pirmieji savo taškų kraitį pradėjo rinkti svečiai. Po taiklių E.Plentos baudos metimų pirmąkart šios dienos rungtynėse ''Šernai'' išsiveržė į priekį (0:2). Neilgai trukus, jau sekančioje atakoje, šeimininkų ekipos kapitonas N.Krygeris išlygino rezultatą (2:2). Tai buvo paskutinis kartas šiose rungtynėse, kai nei viena komanda nebuvo priekyje. Tuomet ''Šernai'' sužaidė galingą atkarpą 10-0 ir įšsiveržė į priekį jau dešimčia taškų (2:12). Po tokios nesėkmingos atkarpos šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos vistiek nesisekė pelnyti taškų. ''Šernų'' gynyba atrodė nepalaužiama. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai rinko taškus nuo baudų metimo linijos. Tuo tarpu svečiai įmetė 4-ris taškus. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 8-ni taškai (8-16).
Antrajame ketvirtyje šeimininkams iškart pavyko ''atkirpti'' 2 taškus nuo ''Šernų'' persvaros (10:16). Svečių, gynybos schemos vėl pradėjo veikti ir jiems pavyko susigrąžinti jau anksčiau turėtą 10-ties taškų persvarą (11:21). Antroje antrojo ketvirčio pusėje skirtumas tarp komandų buvo aptirpęs iki 4-rių taškų (25:29), bet šeimininkams ilgai išlaikyti tokio rezultato nepavyko, 4-ri iš eilės E.Plentos taškai vėl nutolino ekipas iki 8-nių taškų (25:33). Paskutinėje šeimininkų atakoje puikų tritaškį įmetė P.Aleksonis, taip po dviejų kėlinių beliko 5-ių taškų deficitas (28:33).
Antroje rungtynių pusėje ''Šernai'' demonstravo solidų žaidimą gynyboje. Kėlinį pradėjo dvitaškiu su pražanga (28:36). Tuomet šeimininkai sumažino persvarą iki 6-ių taškų (30:36), bet tai buvo vieninteliai jų taškai įmesti trečiajame kėlinyje. Begalė apeliacijų į teisėjų sprendimus sutrikdė šeimininkų žaidimą. Tuo tarpu svečiai ramiai susikrovė 16-kos taškų persvarą (30:46). Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai bandė kabintis į rungtynes, bet ''Šernai'' išlaikė savo primestą žaidimą. Skirtumas tarp komandų nemažėjo ir ''Šernai'' išsivežė užtikrintą pergalę rezultatu 50-65.

Po rungtynių BC ''Spurtas & Liuksas'' treneris Ž.Stašaitis žodžių kišenėje neieškojo ir turėjo savo nuomonę apie šios dienos rungtynes: ''Visų pirma norėjau pasveikint visus su Naujais metais ir palinkėt gerų rezultatų. Visų antra reikia pasveikint priešininkus, jie buvo visa galva stipreni, nors matome jog pas juos nebuvo poros lyderių, bet to jiems užteko. Bet mano manymu šiandien visą žaidimą gadino teisėjai. Žinoma visada pasitaiko, ''stiprių'' ir ''silpnų'' teisėjų, bet žinot kaip būna, Bataitis jau ne pirmus metus teisėjus treniruoja, treniruoja, treniruoja..... Gal reik naujų susirast?... Nu aš nežinau, sunku kažką patart, bet jau darosi juokinga, nes ir mokesčiai yra ir ''startai'', bet teisėjų grandis yra kažkoks absurdas. Ir šiandien vėl tas pats, vienas teisėjas dar stengėsi švilpt, kitas – tyla ramybė. Jei žmonės nenori švilpt – tegu nešvilpia. Ateinam čia pasižaist, o čia gavos daužymasis. Vienai pusei leido grubiai žaisti, kitai ne. Nu baisu. Bet aplamai varžovų priekinė linija buvo žymiai stipresnė, čia net kalbų nėra. Mūsų keli startiniai irgi nebuvo atvykę, bet mes vis kabinomės, sumažinam iki poros taškų ir vėl pora švilpukų, ir vėl jie atitrūkę. Nu negalima taip švilpt, kaip teisėjas padaro 10-mt klaidų tai dar nieko, bet kaip 20-mt ir 30-mt tai jau baisu. ''

Laimėjusios komandos treneris A.Lapinskas po rungtynių sakė: '' Sekmadienio pietų geras praleidimas. Gerai kovojom, bet varžovų mažiau buvo, mūsų daugiau, mes turėjom ūgio persvarą ir tai išnaudojom. Šiaip gerai gynėmės.'' Paklaustas ką mano apie teisėjų darbą, treneris teigė: " Nematau jokių priekaištų. Varžovai šiek tiek nervavosi, tas jiems ir pakišo koją. Reikėjo žaist, patys daužosi ir nori, kad jiems nešvilptų baudos.''

''Šernų'' gretose rezultatyviausi buvo: E.Plenta (25 pts, 12 reb), D.Baltrušaitis (17 pts, 13 reb), S.Vėdaras ( 12 pts)

BC ''Spurtas & Liuksas'' ekipoje naudingiausi buvo: P.Aleksonis ( 20 pts), G.Baltrušaitis ( 8 pts), Š.Kenstavičius ( 7 pts)

BC ''Spurtas & Liuksas'' svečiuose palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)BC "Spurtas & Liuksas" įveikė "Makroflex" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:29 val.)''Makroflex'' paskutinėmis sėkundėmis išplėšė pergalę (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:16 val.)BC"Spurtas & Liuksas" iškovojo nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 14:10 val.)"Spurtas & Liuksas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Judam" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)Išsigelbėjęs paskutinėmis sekundėmis "BC Spurtas & Liuksas" po pratęsimo parklupdė "SLKALDK Akademiją" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:56 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Makroflex" po atkaklios kovos nusileido Šernai" ekipai (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Šernai“ po labai atkaklios kovos palaužė BC „Spurtas & Liuksas“ ekipą (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)"Sporto Manija - Ekodora 30+" pasiekė užtikrintą pergalę prieš BC "Spurtą - Liuksą" (2013 vasario 15 d., penktadienis, 21:01 val.)