Stakliškių vidurinė mokykla vs Žiežmarių vidurinė mokykla (75:73)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Stakliškių vidurinė mokykla, Prienų 14, Stakliškės LT-59052

Tik paskutiniosioms sekundėmis Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą

2009 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 8676

Šiandien (03.19) Stakliškių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Krepšinis.net" turnyro ekipos "Stakliškių vidurinė mokykla" (šeimininkai) ir "Žiežmarių vidurinė mokykla" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo palankiau aikštelės šeimininkams kurie nieko nelaukdami pradėjo pulti varžovų krepšinį ir tai jiems puikiai sekėsi iki kėlinio pabaigos, tačiau pabaigoje "Stakliškių vidurinė mokykla" sušvelnino rezultatą iki 2 taškų. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perimė Stakliškių vidurinė mokykla ir visą kėlinį po truputį didino savo persvarą, bet varžovai taip pat nesnaudė nors ir neprisivijo, bet pernelyg toli nepaleido ir po antrojo kėlinio rezultatas išaugo iki 9 taškų. Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė vaidmenimis ir viskas vyko atvirkščiai "Žiežmarių vidurinė mokykla" pradėjo vytis savo varžovus ir tai jiems sekėsi pakankamai gerai, kadangi po trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Ketvirtajame kėlinyje komandos apsikeitė spurtais ir likus kelioms sekundėms rezultatas tapo lygus, tačiau šeimininkų žaidėjas pateikė sudetingą ir pergalę atnešusį metimą kuris padėjo išplėšti pergalę rezultatu (75:73).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo "Stakliškių" taikliais metimais kurie juos išvedė į priekį (6:0), bet svečiai taip pat buvo nusiteikę kovingai ir stengėsi pirsivyti savo varžovus, o kėlinio pabaigoje jiems tai pavyko taigi "Žiežmarių vidurinė mokykla" išlygino rezultatą, tačiau oponentai per likusias sekundes sugebėjo įmesti dar 2 taškus ir rezultatą persverti.

Antrajame ketvirtyje iš pradžių puikiai laikėsi svečiai, bet kėliniui įpusėjus šeimininkai pradėjo demonstruoti puikų krepšinį, jiems puikiai sekėsi iš vidutinio nuotolio (15/10 , kai varžovai metė 17/6), taip pat puikiai pavyko periimti iš varžovų kamuolius (6 prieš 2) ir daryti šiek tiek mažiau klaidų (7 prieš 5), taigi tas leido "Stakliškių vidurinei mokyklai" po trečiojo kėlinio susikrauti 9 taškų skirtumą (38:29).

Trečiasis kėlinys visiškai pasikeitė svečiams pavyko pagerinti savo statistiką ir tai leido jiems po truputį artėti prie savo varžovų. Kėlinio viduryje rezultatas buvo 7 taškai, tačiau "Žiežmarių vidurinė mokykla" surengė efktingą spurtą kuris padėjo priartėti iki minimumo, kai pavyko priartėti svečiai nenorejo leisti ir vėl jiems nutolti taigi žaidė drausmingai ir neleido savo varžovams atsiplėšti ir po trečiojo kėlinio jiems pavyko rezultatą išlyginti.

Ketvirtojo kėlinio scenrijus buvo labai panašus į trečiojo kėlinio. Rungtynės vyko taškas į tašką, einant kėliniui į pabaigą komandos ir vėl išlygino rezultatą, tačiau jį akimirksniu padinino svečiai iki 4, bet kėlinio pabaigoje šeimininkams pavykus persvert rezultatą jį ir vėl išlygino svečiai likus keliom sekundem. Per paskutiniasias sekundes "Stakliškių vidurinės mokyklos" komados žaidėjas paskutinėmis sekundėmis pataikė taiklų dvitaškį kuris ir padėjo tašką rungtynių baigčiai.

"Stakliškių vidurinės mokyklos" komandoje išsiskyrė Eigirdas Keblikas įmetęs 25 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius, taip pat Paulius Lučka įmetęs 17 ir sugriebęs 4 kamuolius.

"Žiežmarių vidurinės mokyklos" komandoje pastebimiausi buvo Aivaras Griesius pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, irgi pastebimas buvo Edgaras Strašiūnskas pridėjęs 15 taškų ir atkovojęs 17 kamuoliu, bei atlikęs dvigubą dublį.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog yra nuivylęs dėl pralaimėjimo, taip pat sakė jo komanda įpratusi žaisti didesneje salėje.

Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:08 val.)Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:08 val.)Karštas namų sienų palaikymas nepadėjo "Stakliškių vidurinei mokyklai" iškovoti antrosios pergalės iš eilės (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:16 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla palaužė svečius iš Stakliškių (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 20:02 val.)Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 18:34 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" antroje rungtynių pusėje palaužė kaišiadoriečius (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:01 val.)Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė (2009 kovo 31 d., antradienis, 18:07 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija įveikė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Prienų Žiburio gimnazija“ nesunkiai įveikė varžovus iš Stakliškių (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:22 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:36 val.)