SPORTO FĖJA & IVnet.lt vs KAUNO KVARCAS (72:68)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Po atkaklios kovos pergalę iškovojo „Sporto Fėja & IVnet.lt“ komanda

2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 3389
Pirmadienio vakarą, „V. Kudirkos“ vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko „C“ lygos susitikimas tarp Sporto Fėja & IVnet.lt“ (šeimininkai) ir „Kauno kvarcas“ (svečiai) komandų. Pirmasis šių komandų susitikimas antrajame etape baigėsi triuškinančia Sporto Fėja & IVnet.lt“ komandos pergale. Rungtynes penkiais taškais be atsako pradėjo svečiai ir atrodė, kad pirmųjų rungtynių scenarijus nesikartos ir bus pasiektas revanšas, tačiau šeimininkai nesiruošė lengvai pasiduoti ir sugebėjo persverti rezultatą. Visų rungtynių metu nekartą keitėsi pirmaujanti komanda, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamo ketvirčio pabaigoje. Jį šiek tiek geriau sužaidę „Sporto Fėja & IVnet.lt“ krepšininkai, iškovojo pergalę rezultatu 72:68.

Pirmasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės svečių taškais, tačiau didesnės persvaros susikrauti jiems nepavyko, nes šeimininkai taip pat ėmė rinkti taškus ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. "Kauno kvarcas" po neblogos pradžios ėmė atakuoti netaikliai, o gynyboje daromos pražangos leido varžovams mesti baudų metimus. "Sporto Fėja & IVnet.lt" atakavo šiek tiek taikliau ir po atkarpos 8:0 susikrovė septynių taškų pranašumą, kurį kėlinio pabaigoje tritaškiu metimu sumažino R.Baliūnas. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:12 šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem svečių taškais ir skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų. Šeimininkai sugebėjo jį vėl padidinti iki septynių, tačiau svečiai nesiruošė pasiduoti ir po sėkmingai sužaistos antros kėlinio dalies, sugebėjo įsiveržti į priekį dviem taškais. Šiame kėlinyje jau "Kauno kvarcas" atakavo šiek tiek taikliau ir sugebėjo atkovoti daugiau kamuolių. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 31:33 svečių naudai.

Po pertraukos šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir vėl susigrąžino sau persvarą. Tačiau ta persvara buvo labai nežymi viso kėlinio metu, o kėlinio pabaigoje R.Digrys taikliu baudos metimu vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Šiame kėlinyje svečiai sunkiai rinko taškus iš žaidimo, tačiau taikliai metė baudos metimus. Tuo tarpu šeimininkai puikiai atakavo iš dviejų taškų zonos, tačiau pramesti baudų metimai ir visi trylika tritaškių lėmė tai, kad svečiai po trijų kėlinių vis dar turėjo minimalią persvarą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 48:49 "Kauno kvarco" naudai.

Lemiamas ketvirtis žadėjo intrigą. Jį keturiais iš eilės taškais pradėjo šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau iškart po to sekė keturi taškai į jų krepšį ir persvaros nebeliko. Susikaupę šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 7:0 ir tai buvo labai didelis žingsnis pergalės link tokiose atkakliose rungtynėse. Svečiai dvitaškiais ir baudų metimais stengėsi mažinti skirtumą, tačiau šeimininkai šaltakraujiškai sumetė tris tritaškius kėliniui besibaigiant ir skirtumas nekito. Jį "Kauno kvarcui" pavyko sumažinti iki keturių taškų, tačiau paskutinės atakos metu kamuolį iki rungtynių pabaigos išlaikę šeimininkai iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 72:68.

„Sporto Fėja & IVnet.lt“: Gražvydas Davidavičius (16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių), Mantas Kleiza (12 taškų), Jonas Janickis (12 taškų), Vytautas Šunokas (10 taškų).

"Kauno kvarcas": Raimondas Baliūnas (19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių), Mindaugas Krūvelis (17 taškų), Tadas Čiuplys (15 taškų), Rolandas Digrys (13 taškų).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Labai sunkiai išvargta pergalė. Mūsų forma šiek tiek suprastėjusi, o varžovai šiandiena žaidė labai gerai. Džiaugiamės, kad nutraukėme trijų iš eilės pralaimėjimų seriją ir tikimės, kad forma tik gerės ir bus daugiau pergalių.

Svečių komandos treneris po rungtynių buvo nekalbus ir komentarų neturėjo.

"Vaišvydava" atsirevanšavo "Sporto Fėja & IVnet.lt" komandai (2010 vasario 23 d., antradienis, 22:40 val.)"Ekodora" po pergalės prieš "Sporto fėja & IVnet.lt" išlieka nepralaimėjusi (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:50 val.)Rungtynėse, panašiose į "muštynes" nugalėjo "Sporto fėja&IVnet.lt" (2009 spalio 27 d., antradienis, 00:04 val.)"Robotukų armija" beviltiškai pralaimėjo "Sporto Fėja & IVnet.lt" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:23 val.)"ISM" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto fėja & IVnet.lt" krepšininkus (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:54 val.)Sėkmingiau sužaidusi rungtynių pabaigą pergalę iškovojo "Kauno" komanda (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė "Kaunas" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:21 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nepagailėjo "Kauno Kvarco" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" neturėjo vargo su "Vaišvydava" (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Sporto Fėjos & IVnet.lt" pergalių maratonas tęsiasi (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:42 val.)