AIG LIFE vs BC TIF (86:71)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 21 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Ar sustabdys kas nors "AIG Life" komandą?

Triuškinamas Dariaus Kalnučio dėjimas per varžovą
2007 sausio 22 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 2946

Šiandien dar vieną eilinę pergalę iškovojo "AIG Life" krepšininkai. Jie savo aikštelėje priėmė "BC TIF" komandą ir nugalėjo ją rezultatu 86:71. Tai jau buvo 12-oji "AIG Life" ekipos pergalė iš eilės, kuri dar nėra patyrusi pralaimėjimo kartėlio ir yra absoliuti "B" pogrupio lyderė. Tuo tarpu "BC TIF" su 10 pergalių ir 3 pralaimėjimais žengia trečioje vietoje.

Rungtynes staigiu spurtu 7:0 pradėjo aikštelės šeimininkai. Netrukus rezultatas tapo 10:3 ir svečių treneris nedelsdamas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos “BC TIF” krepšininkai atsigavo ir prisivijo priešininkus – 10:8, 12:10. Matydamas, jog varžovai priartėjo “AIG Life” komandos vadovas taip pat paprašė pertraukėlės, po kurios jo vadovaujama ekipa spurtavo 9:0 ir įgijo 11 taškų pranašumą. Vistik iki ketvirčio pabaigos svečiams pavyko sušvelninti savo deficitą iki 4 taškų.

Antrajame kėlinyje ir toliau iniciatyva priklausė šeimininkams. Naudodamiesi oponentų klaidomis, jie po truputį didino atotrūkį, kuris prieš ilgąją pertrauką pasiekė 9 taškus. Šioje rungtynių atkarpoje “AIG Life” ekipa svečiams leido įmesti tik 11 taškų.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė. Kad ir kaip besistengtų “BC TIF” žaidėjai, jiems nepavyko priartėti prie priešininkų. Išnaudodami svečių spragas baudos aikštelėje, šeimininkai visus savo taškus rinko dvitaškiais metimais. “AIG Life” komandos aukštaūgiai pranoko priešininkus ir kovoje dėl atšokusio kamuolio. Po trijų ketvirčių komandas jau skyrė 17 taškų.

Paskutinysis kėlinys jau nieko nelėmė. Šeimininkai atsipalaidavo ir pradėjo žaisti žiūrovo akiai malonų žaidimą. Ne vieną kartą buvo atlikti įspūdingi dėjimai, nuo kurių žiūrovai sukeldavo dar didesnį triukšmą. Rungtynės pasibaigė rezultatu 86:71 “AIG Life” naudai.

Po dvikovos šeimininkų treneris vyriausiam rungtynių teisėjui P.Čižauskui skyrė 8 balus, o E.Bukinui – 3. Svečių treneris teisėjų darbą atitinkamai įvertino 7 ir 5 balais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darius Kalnutis, surinkęs 23 taškus. Taip pat jis dar pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 7 išprovokuotas pražangas ( 20 naud.kfc.). 17 taškų įmetė Nerijus Dirsė ( 20 naud.kfc.).

Svečių ekipoje pasižymėjo Benas Andriekus, pelnęs 25 taškus ir 9 kartus privertęs varžovus pažeisti taisykles ( 23 naud.kfc.). Eimantas Daunoras ir Gediminas Rupšys atitinkamai pelnė 14 ir 13 taškų.

Nugalėtojų treneris Dalius Lubys po rungtynių buvo patenkintas iškovota pergalę. “Įveikėme vieną stipriausių pogrupio komandų. Dėl to esu labai patenkintas. Džiaugiuosi, jog pavyko gerai sužaisti nors ir žaidėme gan anksti. Gal dėl to ir žaidėjai buvo žvalesni nei ankstesniais sekmadieniais” – su šypsena veide kalbėjo komandos vadovas.

Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)Įtikinama "AIG Life" pergalė (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 14:43 val.)Grandų dvikovoje pirmasis "AIG Life" suklupimas (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" komandai (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:28 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:26 val.)Puikiai sužaidę du kėlinius "AIG Life" laimėjo prieš "Dinamo" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)"AIG Life" toliau skina pergales (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 02:00 val.)"AIG Life" toliau šluoja varžovus (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:06 val.)