KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs GREEN DEATH (69:45)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę

2012 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 19:59 val., peržiūros: 1811

Pirmadienį, Lapkričio 4 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp "Kauno Technikos Kolegijos" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai) ekipų. Atkaklesnė kova vyko tik pirmajame kėlinuke. Vėliau savo pranašumą įrodė kolegijos studentai, su kiekvienu kėliniu jie vis labiau didino savo pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone, rezultatas po rungtynių – 69:45 (22:17, 15:7, 14:8, 18:13).

Pirmą ketvirtį tritaškiu metimu pradėjo svečių komandos žaidėjas E.Bencevičius, tačiau jau netrukus šeimininkai išlygino žaidimą ir kurį laiką komandos keitėsi tiksliomis atakomis. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti saugesnio pranašumo. Kėlinio pabaigoje surengę spurtą 13:0, šeimininkai sugebėjo įgyti aštuonių taškų pranašumą, tačiau svečiai jį šiek tiek aptirpdė. Šeimininkų komandoje šiame ketvirtyje labiausiai išsiskyrė H.Gasiūnas pelnęs šešis taškus, o svečių komandoje – keturis taškus pelnęs E.Bencevičius. Rezultatas po kėlinio – 22:17.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo surengdami dar vieną spurtą 13:3. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo šešis taškus pelnęs S.Vaitkus. Šis spurtas svečiams leido įgyti jau penkiolikos taškų pranašumą. Svečiai kėlinio pabaigoje dar sugebėjo surengti kelias sėkmingas atakas ir sumažinti skirtumą iki trylikos taškų. Svečių komandoje šiame ketvirtyje daugiausiai taškų pelnė I.Konovalenko, jis pataikė tritaškį ir pridėjo dvitaškį. Rezultatas po dviejų kėlinių – 37:24.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, studentai ir toliau išnaudojo savo ilgą atsarginių žaidėjų suolelį ir aktyviai gynėsi prieš savo varžovus. O svečiai savo ruožtu dar bandė kabintis į šias rungtynes, tačiau netaiklūs metimai jiems neleido to padaryti. Rezultatas po trijų kėlinių – 51:32.

Ketvirtajame kėlinuke svečių komandoje pasijautė nuovargis, atsirado nepasitenkinimas teisėjų sprendimais, to rezultatas buvo techninė pražanga atsarginių žaidėjų suoleliui. Šeimininkai šias rungtynes užbaigė ramiai ir užtikrintai, neleisdami savo varžovams net sumažinti skirtumo. Rezultatas po rungtynių – 69:45.

Po rungtynių šeimininkų komandos trenerė, Sigita Donelaitė sakė: „Pirmomis rungtynėmis nebuvau patenkinta, o šiandien komanda kovėsi. Iš esmės esu patenkinta tuo, kad šiemet, skirtingai nei pernai, turim ilgą atsarginių žaidėjų suoliuką. Taigi sezono metu stengsimės ir kovosim dėl pergalių.“

Svečių komandos treneris, Nerijus Krygeris kalbėjo : "Dar sezono pradžia, trūksta susižaidimo. Bandysim tai gerinti.“

Šeimininkusį pergalę vedė Henrikas Gasiūnas 17 tšk., Mindaugas Dirgėla 11 tšk., Nerijus Aleknavičius 9 tšk.

Svečių komandoje savo žaidimu išsiskyrė Andrius Grabauskas 12 tšk., Igoris Konovalenko 10 tšk., Dalius Grušauskas 8 tšk.

"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Kauno Technikos Kolegija" neturėjo vargo su BC"Ambi" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)