Mazgas vs Chaosas (103:55)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 01 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Mazgas“ nesunkiai įveikė „Chaosas“ ekipą

2024 spalio 01 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 48

Spalio 1 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 rungtynės tarp „Mazgas“ (1-0) ir „Chaosas“ (0-1) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Mazgas“ ekipa, kuri iškart tolo dviženkliu pranašumu 14:4. Visgi, „Chaosas“ šešiais taškais be atsako kirpo deficitą iki 14:10. Bet kėlinį šeimininkai užbaigė spurtuodami 9:0 ir vėl atstatė dviženklę persvarą. Po pirmo kėlinio 23:12.

Antrajame kėlinuke „Chaosas“ artėjo iki 30:23, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Mazgas“, kuris surengė dar vieną nedidelį spurtą 9:0 ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 39:23.

Trečiajame kėlinyje po J. Sinkevičiaus tritaškio dar labiau tolo – 46:25. Ir toliau rungtynių kontrolę visiškai priklausė šeimininkams, kurie greitu žaidimu dar labiau tolo ir pasibaigus trečiajame kėlinukui jau buvo priekyje 68:38.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Mazgas“ rengė dar vieną spurtą ir taip uždarė rungtynes, o rungtynių pabaigoje įspūdingą žemė oras dėjimą po M. Maslennikovo perdavimo atliko I.Matulaitis. Galutinis susitikimo rezultatas 103:55 (23:12, 16:11, 29:15, 35:17).