HIDRAULINĖS SISTEMOS vs ARV (66:71)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"ARV“ iškovojo sunkią pergalę

2010 vasario 09 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 2816
Antradienio vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje susitiko dvi „B“ lygos komandos „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir „ARV“ (svečiai). Pirmajame ketvirtyje svečių ekipai pavyko šiek tiek atitrūkti. Antrajame kėlinyje „ARV“ sugebėjo padidinti savo susikurtą persvarą. Trečiajame kėlinyje šeimininkai įrodė , kad šiose varžybose dar niekas neaišku. „Hidraulinės sistemos“ sumažino deficitą iki 3 taškų. Paskutinis kėlinys buvo šių varžybų kulminacija. Šeimininkams buvo pavykę įsiveržti , tačiau paskutinėmis minutėmis iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė „ARV“ krepšininkai ir iškovojo pergalę 66:71 (16:21, 14:17, 14:9, 22:24).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo J.Leitano dvitaškiu metimu. Svečiai po kurio laiko sugebėjo atsakyti dviem taikliais metimais iš vidutinio nuotolio. Ketvirčio viduryje po sėkmingai sužaistos atkarpos 7 taškų persvarą įgijo „ARV“ žaidėjai. Šią persvarą šeimininkai panaikino vos po kelių atakų ir komandas skyrė vos du taškai (13:15). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 16:21.

Antrame kėlinyje iniciatyva ir toliau buvo svečių komandos pusėje. Puikiai žaidęs K.Samušis vedė savo komandą į priekį. Ketvirčio viduryje „ARV“ sugebėjo atstatyti 7 taškų pranašumą. Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, o pirmoji pusė pasibaigė 30:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Pradėjus strigti svečių komandos puolimui , jų varžovai sparčiai mažino deficitą. Neišnaudodami susikurtų progų „ARV“ komanda per šį kėlinį išbarstė pusę savo turėtos persvaros taškų ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 44:47.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkams pavyko persverti rezultatą į savo pusę (51:49). Ketvirčio viduryje jų persvara buvo šoktelėjusi iki 7 (58:51). Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei penkiom minutėm svečiai stojo į lemiamą šturmą. Suaktyvinę gynybą , bei realizavę gautus šansus puolime ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą. „Hidraulinės sistemos“ komandos žaidėjai išnaudoję per daug jėgų nesugebėjo panaikinti deficito ir pralaimėjo šios dienos varžybas rezultatu 66:71.

Po varžybų pakalbintas „ARV“ komandos strategas sakė : „- Šiandien laimė labiau šypsojosi mūsų komandai. Varžovai demonstravo tikrai gerą žaidimą , tačiau komanda pataikė svarbiausiu momentu.“

"Hidraulinės sistemos" :
J.Leitanas 14, T.Vasiliauskas 13.
"ARV" : V.Kasperaitis 22 (10 atk.kam) , K.Samušis 19 ( 13 atk.kam).
"ARV" iškovojo dar vieną pergalę (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Dumblas" svečiuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:05 val.)Puikiai žaidusi "Kauno Artmedia" komanda iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 05 d., antradienis, 22:13 val.)"Eltecha" artėjančių švenčių proga pasidovanojo sau pergalę (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 23:31 val.)"Energijos sistemų servisas" pasiekė lengvą pergalę (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:18 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"ARV" permainingoje kovoje palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 22:48 val.)"ARV" neatsilaikė prieš galingai sužaidusią "Trubetting" komandą (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 00:00 val.)"Bokštuva" sezoną pradėjo pergalingai (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 18:50 val.)"Hidraulinės Sistemos" atidarė pergalių saskaitą (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:11 val.)