VDU & NETAS.EU vs KAUNO RAMI (77:88)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 18 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno Rami" nesunkiai įveikė "VDU & Netas.eu" ekipą

2011 gegužės 18 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 3849

Trečiadienį, gegužės 18 dieną, Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Laikinosios sostinės 2011" mažosios taurės rungtynės tarp vietos "VDU & Netas.eu" ir "Kauno Rami" ekpų. Pirmojoje rungtynių pusėje akivaizdžiai pranašesni buvo svečių krepšininkai, tačiau antrojoje rungtynių pusėje žaidimas kiek išsilygino, bet šeimininkų nelaimei skirtumas tarp komandų sumažėjo neryškiai. Vis dėl to, paskutiniame kėlinuke "VDU & Netas.eu" ekipos žaidėjams pavyko kiek apmažinti deficitą, tačiau to nepakako ir teko pripažinti svečių pranašumą 77:88 ( 18:23, 17:22, 22:26, 20:17).

Rungtynes tritaškiu metimu pradėjo šeimininkų ekipos žaidėjas M.Toliušis, tačiau į tai buvo atsakyta sausa atkarpa 6:0, kuri leido svečių komadai primauti trijų taškų skirtumu (3:6). Vėliau "VDU & Netas.eu" ekipos krepšininkai taip pat atsakė spurtu 6:0 ir išsiveržė į priekį (9:6). Nieko nelaukdami svečiai ėmė atakuoti varžovų krepšį staigiomis atakomis ir persvėrė rezultatą savo naudai, bei įgijo keturių taškų pranašumą (9:13). Šeimininkai nepasimetė ir, daugiausiai E.Zarankos pastangomis persvėrė rezultatą į savo pusę, tačiau svečiai geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir įgijo penkių taškų pranašumą. 18:23.

Antrąjame kėlinuke dominavo svčių krepšininkai. Šeimininkams sunkiai sekėsi sulaikyti brolių tandemą Andrių ir Liną Beržininkaičius. Jie, beveik visą kėlinuką rinkko taškus ir tempė savo komandą į priekį. Nors "VDU & Netas.eu" ekipa visai neblogai priešinosi, tačiau svečiai buvo pranašesni ir prieš ilgąją pertrauką jie buvo įgiję dešimties taškų pranašumą (35:15). Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Komandos žaidė apylygiai, tačiau skirtumas tarp jų išliko paie dešimt taškų ir jis mažėjo labai lėtai, arba išvis nemažėjo. Šio kėlinuko sėkmę svečiams lėmė gerai sužaista jo pradžia, kurios dėka jie buvo įgiję rekordinį dvidešimties taškų pranašumą, tačiau šįkart, kėlinuko pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir prieš lemiamą rungtynių dalį sumažino deficitą iki keturiolikos taškų. 57:71.

Ketvirtasis kėlinys, nors ir buvo sėkmingesnis šeimininkų krepšininkams, nieko šios dienos susitikime nepakeitė. "VDU & Netas.eu" komandos žaidėjai po truputį mažino atsilikimą. Kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, todėl skirtumas tarp ekipų išliko panašus. Vėliau, sėkmingo žaidimo dėka šeimininkai sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų, o dar vėliau, po atkarpos 6:0 ir iki aštuonių taškų. Tačiau "Kauno Rami" ekipos žaidėjai nepasimetė ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą, nesunkiai nugalėjo 77:88.

Po rungytnių nugalėtojų treneris Šarūnas Petraitis kalbėjo : "Buvome stipresni, varžovai tik šešiese susirinko, pas juos nebuvo aukštų žaidėjų. Jautėsi, kas esame stipresni, tai ir laimėjome, nors gal ir prisivijo gale, bet vis del to džiaugiamės, kad laimėjome. Nemanau, kad ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis turėjo įtakos rungtynėms, žinoma prisidėjo, bet būtume laimėję ir penkiese ".

Pralaimėtojų trenerio asistentas Matas Toliušis sakė : "Kai nėra gynybos – niekada nelaimėsi. Pas mus nėra geros gynybos, todėl ir visada pralaimim 10-15 taškų ir po to jau būna sunku pavyti komandas ".

"VDU & Netas.eu" : E.Zaranka 26 (14 atk.kam., 8 išprov.praž.), G.Kasparavičius 22 (9 rez.perd., 7 išprov.praž.), R.Mogenis 11, M.Toliušis 10 taškų.

"Kauno Rami" : Š.Petraitis 22, M.Karauskas 16 (11 atk.kam.), A.Beržininkaitis 14, T.Petrošius ir G.Mikėnas (6 rez.perd.) po 13 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

zalias_kraujas2011 gegužės 19 d., 12:11 val.

giliai kapstai Evaldai, reiketu ne tik krepsini zaidziant pasistazuoti bet ir prie sekretoriato stalo. Daug subtilybiu suprastumei. Cia siaip ne tau vienam, reiketu gal kokius "krepsinio elementoriaus" kursus lygoje pravesti... Tu cia is chronometro ir svilpuko nori tokio tikslumo, koks ne visada buna eurolygoje ar NBA ir tenka perziureti video. Cia tikrai draugiskas komentaras. O jei toki geruli trajakeli isudei mldc spaudziu desine

Evaldas12011 gegužės 18 d., 23:49 val.

Taip iseina tarp sekretoriato ir teisejo paklaida buvo kokios 2 sekundes , nes puikiai maciau kada susvilpe :)))))))))))

Linas2011 gegužės 18 d., 23:44 val.

Evaldai baik... čia yra normalu... aš asmeniškai girdėjau sekretoriato švilpuką, kuris skelbė baigą kėlinį, pagal kurį ir sprendžiama ar įskaitomas metimas... šiuo atveju buvo pavėluotai išmesta ir nereikia ant kažko varyti, nors asmeniškai man irgi norėjosi, kad toks afigienas metimas būtų užskaitytas...

"Kolegos" nepasigailėjo "VDU & Netas.eu" (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Kėdainiai" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "VDU & Netas.eu" pasipriešinimą (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)"Kėdainiai" nesunkiai iškovojo antrąją pergalę (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 14:19 val.)JKK "Fortūna" pateko į "Laikinosios Sostinės 2011" mažosios taurės "Iššūkio" ketvirtfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Kolegos" neturėjo didesnio vargo su "Kauno Rami" (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 22:44 val.)