ŠILDUVA vs ELTECHA (94:74)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 30 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Šilduva" ir toliau žengia be pralaimėjimų

2009 sausio 30 d., Penktadienis, 22:38 val., peržiūros: 4812

Šį penktadienio vakarą (01-30) "Šilduvos" ekipa savo aikštėje egzaminavo "Eltecha" ekipą. Jau pirmojo kėlinio pradžioje išsiveržę į priekį neleido savo varžovams įsiveržti į priekį ir visą laiką buvę priekyje iškovojo pergalę rezultatu 94:74.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingu svečių spurtu 5:0. Tačiau ilgai jiems persvaros nepavyko išlaikyti ir šeimininkai įsiveržė į priekį (7:5). "Eltecha" dar sugebėdavo susigrąžinti pranašumą , tačiau ir vėl jį greitai prarasdavo. Kėlinuko viduryje rezultatas dar buvo lygus , bet paskutines minutes kovingiau sužaidę šeimininkai po pirmojo kėlinio įgijo 5 taškų pranašumą 23:18.

Antrame ketvirtyje ir toliau vyko arši kova. Šeimininkai įjungę aukščiausią pavarą jau kėlinio pradžioje įgijo dviženklę taškų persvarą (38:24). Įpusėjus kėlinio laikui "Šilduvos" persvara siekė jau 18 taškų. Per likusį laiką svečiai parodė tikrą tritaškių metimų šou. Pataikę 5 tolimus metimus iš eilės ištirpdė turėtą deficitą iki 6 taškų 49:43 (26:25).

Po ilgosios pertraukos abi ekipos kiek sumažino tempą ir pradėjo žaisti lėtą ir pozicinį žaidimą. Abi ekipos keisdavosi sėkmingomis atkarpomis , todėl persvara dažnai svyruodavo. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 61:53 (12:10).

Paskutiniame ketvirtyje "Šilduvos" krepšininkai įrodė , kad šiandien yra stipresni už savo varžovus. Puiki gynyba ir greitas bei komandinis žaidimas , kurį demonstravo šeimininkų ekipa , jiems leido per paskutinį ketvirtį savo persvarą padidinti net iki 20 taškų 94:74 (33:21).

Po varžybų pakalbintas "Šilduvos" treneris teigė , kad jų varžovai yra gan grubi komanda , o teisėjai šiandien leido pasigrumti kiečiau, todėl jų ekipa darydavo klaidų, tačiau visą laiką turėjo persvarą.

"Šilduva" tik per plauką išsaugojo pergalę (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Šilduva" įrodė savo pranašumą (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:03 val.)"Šilduva" po nelengvos kovos palaužė "Servisa - ICT" (2009 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)"Šilduva" iškovojo dar vieną pergalę (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:55 val.)Lengva "Šilduvos" komandos pergalė (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)"Šilduva" išsikapstė iš krizės ir užtikrintai laimėjo rungtynes (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)"Šilduva" nesunkiai nugalėjo "Filter" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:14 val.)"Šilduva" pateko į finalą (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Šilduva" išvykoje įveikė "Araušos" ekipą (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:54 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą VP" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:25 val.)