OMEGA vs TRIOBET (57:65)Kauno Mero taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 spalio 17 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Triobet" išvargo pergalę prieš "Omega"

2012 spalio 17 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 2843

Trečiadienį, Spalio 17 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero taurės 2012" ketvirtfinalio rungtynės, tarp "Omega" (šeimininkai) ir "Triobet" (svečiai) ekipų. Beveik visų rungtynių metu vyko atkakli kova, tačiau antroje rungtynių pusėje šiek tiek geriau pasirodė svečių komandos krepšininkai bei iškovojo šią svarbią pergalę, rezultatas po rungtynių – 57:65 (16:14, 14:19, 12:17, 15:15).

Pirmajame kėlinuke geriau sekėsi aikštelės šeimininkai, kurie dėka gero A. Matusevičiaus žaidimo sugebėjo pirmauti viso šio kėlinio metu. Jis pelnė aštuonis taškus šiame kėlinuke ir buvo sunkiai sulaikomas po varžovų krepšiu. Svečių komandoje taip pat atsirado lyderis, kuris neleido varžovams atitolti, tai buvo M.Čipas, jis taip pat pelnė aštuonis taškus. Rezultatas po kėlinio – 16:14.

Antrą kėlinuką jau geriau pradėjo svečiai, kurie po dviejų , savo šios dienos lyderio M. Čipo, tritaškių įgijo keturių taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai neleido savo varžovams tolti, R.Brovka ir R.Kasperavičius kelis kartu išlygino rezultatą, tačiau savo naudai jo pakreipti nesugebėjo. Antro kėlinuko pabaigoje V.Ružas pataikė tritaškį ir vėl suteikė trijų taškų pranašumą svečių komandai . Rezultatas po dviejų kėlinių – 30:33..

Po didžiosios pertraukos žaidimas vėl vyko taškas į tašką, tačiau kėliniui įpusėjus svečiai surengė spurtą 0:9 ir įgijo devynių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to vėl prisidėjo M.Čipas, pelnęs keturis taškus. Kėlinio pabaigoje šeimininkams dar pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, kai R.Kasperavičius smeigė tritaškį, tačiau vėliau P. Meiliūno dvitaškis sugražino aštuonių taškų pranašumą svečiams. Rezultatas po trijų kėlinių – 42:50.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai visą laiką išlaikė savo trapią persvarą, kuri vis tik padėjo jiems žengti į pusfinalį. Kėlinuko metu šeimininkams vis pavykdavo sumažinti skirtumą iki šešių ar penkių taškų, tačiau tada svečiai atsakydavo keliomis tiksliomis atakomis ir vėl susikraudavo persvarą. Rezultatas po rungtynių – 57:65.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris Donatas Šliogeris kalbėjo : " Viskas gerai. Aš iš karto sakiau, kad išmestų mus, jei mes kažką tai nusižengiame, bet leido peržaist ir esam dėl to patenkinti.“

Svečių treneris Povilas Mickūnas sakė : " Pradžioje, kaip ir pirmosiose rungtynėse buvom atsipalaidavę. Vėliau susiėmėm, nes vis dėl to ketvirtfinalis ir pavyko laimėti. Bet visų rungtynių metu jautėsi, kad esam šiek tiek stipresni. Pusfinalyje laukia įdomios rungtynės, nes žaidėme su jais grupės varžybose ir pralaimėjo po atkaklios kovos, nes ne visi buvo susirinkę. Tikiuosi dabar susirinksim ir manau galime pasiekti finalą".

Šeiminikų komandoje savo žaidimu išsiskyrė Arnas Matusevičius pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių, Remigijus Kasperavičius 12 tšk., Ričardas Brovka 10 tšk.4

Svečius į pergalę vedė Mantas Čipas 24 taškai ir 5 išprovokuotos pražangos, Povilas Mickūnas 13 tšk., Mantas Gasperavičius 9 tšk. ir 10 atkovotų kamuolių.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2012 spalio 18 d., 09:50 val.

Mano manymu Omega uz toki poelgi turejo buti is karto pasalinta is taures. Kitoms komandoms gali taip pat kilti noras pasinaudoti tokia situacija. Pasikvieciam kazka, suzaidziam, gal niekas nepastebes, o jei pastebes perzaisim.

Anonimas2012 spalio 18 d., 08:10 val.

:D Kad ir kokie geri mano esantys Triobet, finale vis tiek žais Hidraulinės :) Jie, kaip ir kitos pusfinalio poros komandos turėtų pasdalinti pirmas tris Mažosios taurės vietas tarpusavyje. Bet tikrai ne Triobetas :)))

agnutuke2012 spalio 17 d., 22:48 val.

Komanda Omega paliko KTK saleje licenzijas, jas rasite KKL ofise.

"Triobet" sutriuškino "Baltic pack" (2012 spalio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę išvargo "Omega" (2012 spalio 05 d., penktadienis, 20:01 val.)"Omega" paskutinę sekundę išplėšė pergalę iš BK "Centre" rankų (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Vertigo - Radijas Tau" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Omegos" (2012 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:23 val.)Dramatiškoje kovoje "Triobet" įveikė "Šernus & 3PigsCasino" (2012 spalio 10 d., trečiadienis, 20:15 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" sugebėjo atsitiesti ir iškovoti sunkią pergalę (2012 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 22:37 val.)"Bokštuva" lengvai įveikė "Triobet" komandą (2012 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 22:22 val.)Bronzos medaliais pasidabino "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 17:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" - finale (2012 spalio 23 d., antradienis, 22:32 val.)"Omega" neturėjo didelio vargo su "Triobet" (2012 spalio 12 d., penktadienis, 19:57 val.)