ATLETAS vs AUTOFANAI (61:56)AUKSO LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 07 d., Antradienis, 21:00 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Labai sunki "Atleto" pergalė

2009 balandžio 07 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 3534

Šį vakarą (04.07) V. Kudirkos vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Aukso“ lygos atkrintamosios varžybos, tarp "Atleto" (šeimininkai) ir komandos ''Autofanai''. Po labai atkaklios kovos, nors ir rezultatas po dviejų kėlinių siekė 15 taškų ribą, šeiminikų naudai, jie vos laimėjo 5 taškų persvara (61:56).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo 7:0 ''Atleto'' spurtu. Visą kėlinuką iniciatyva priklausė šeimininkams, jie geriau atakavo, gynyba buvo geresnė, tiesiog dominavo visose situacijose, o jų priešininkai nerado savo žaidimo. To pasekoje ''Atleto" komanda laimėjo pirmajį kėlinuką 18:7. Viduryje antrojo kertvirčio rezultatas buvo sumažėjes iki 6 taškų (26:20), bet greitai šeimininkai atsitokėję laimėjo atkarpą 9:0 ir po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 15 taškų ''Atleto'' naudai (35:20).

Po ilgosios pertraukos, ''Autofanams'' nebuvo kur trauktis, jie iš lėto, savo ''kietos'' gynybos dėka, ir agresyvesnio puolimu, sumažino buvusią persvarą iki 6 taškų (42:36). O po trečiojo kėlinuko rezultatas buvo 48:40, ''Atleto'' naudai. Paskutinysis ketvirtis buvo labai įtemtas, tiek viena, tiek kita komanda, po kiekvieno švilpuko apeliavo teisėjų darbą. Krepšinis labai buvo patrauklus akiai, nes buvo daug įdomių epizodų, kai rezultatą sumažino ''Autofanai'' iki 4 taškų persvaros. Bet po labai įtemtų ir varginančių rungtynių, labai sunkią pergalę iškovojo ''Atleto'' komanda, rezultatu 61:56.

"Atleto" komandoje išsiskyrė su dvigubu dubliu M.Kudakas (15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

Pralaimėjusių komandoje savo kovingumu išsiskyrė R.Simonavičius, jis pelnė 21 tašką ir surinko 28 naudingumo balus.

Sunki "Atleto" pergalė (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:35 val.)Nesunki "Autofanu" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:48 val.)Atkrintamosiose varžybose "Atleto" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:58 val.)Triuškinanti "Kauno SRC" pergalė (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Atletas" iškovojo sunkią pergalę (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 23:09 val.)"Autofanai" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Dar viena triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė (2009 kovo 04 d., trečiadienis, 00:02 val.)"Autofanai" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)"Bangai" nepavyko pavyti "Autofanų" (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 20:11 val.)"Autofanai" nesunkiai nugalėjo "Bangos" ekipą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 18:48 val.)