TOPSPORT & DEXTERA vs FORTO SIENA (91:90)Laikinoji sostinė D » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 12 d., Antradienis, 17:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Topsport & Dextera" minimalia persvara nugalėjo "Forto sienos" ekipą

Jonas Mačiulis nugalėtojų lyderis, triuškinamu dėjimu išplėšęs pergalę
2007 birželio 12 d., Antradienis, 19:52 val., peržiūros: 5685

Šiandien prasidėjo atkrintamosios "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės varžybos. "Topsport & Dextera" namie pirmąjai akistatai priėmė "Forto sienos" krepšininkus ir nugalėjo juos vos vienu tašku – 91:90. Visų rungtynių metu vyko labai atkakli ir įnirtinga kova. Pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Šios poros nugalėtojas spręsis atsakomosiose varžybose, prieš kurias abiejų komandų galimybės yra praktiškai lygios.

Jau nuo pat susitikimo pradžios abi ekipos įrodė jog yra vertos viena kitos. Niekam nebuvo pavykę įgyti didesnės nei trijų taškų persvaros. Šeimininkų gretose lyderio vaidmens ėmėsi Vaidas Jurgilas, pelnęs 10 iš 19 komandos taškų. Po pirmojo ketvirčio minimalia persvara pirmavo „Topsport & Dextera“ – 19:18.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo galingu spurtu 13:2. Šį spurtą iniciavo Rolandas Mačiulaitis, pelnęs 8 taškus, pataikęs du tritaškius iš eilės. Šeimininkai netrukus paprašė minutės pertraukėlės, po kurios greitai panaikino varžovų pranašumą. Kurį laiką abi komandos vėl rungtyniavo apylygiai, tačiau sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą „Forto sienos“ krepšininkai išėjo ilsėtis turėdami septynių taškų atotrūkį – 47:40.

Pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis svečiai ir toliau demonstravo gerą žaidimą. 25-ąją minutę jų pranašumas buvo pasiekęs gan solidžią dvylikos taškų ribą. „Topsport & Dextera“ nedelsiant dar kartą paprašė minutės pertraukėlės. Po jos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Šeimininkai likusią kėlinio dalį laimėjo net 20:2 ir prieš paskutinę dvikovos dalį buvo priekyje 68:62. Šiame ketvirtyje nesulaikomi buvo Jonas Mačiulis ir Dainius Staugaitis, pelnę atitinkamai 11 ir 9 taškus.

Lemiamajame kėlinyje savo pasirodymą surengė Mindaugas Gelžinis ( „Forto siena“). Jis pataikė visus mestus penkis tritaškius ir jo pastangomis svečiai vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dviem minutėm šeimininkų deficitas buvo pasiekęs 8 taškus, tačiau tai dar nebuvo pabaiga. „Topsport & Dextera“ sugebėjo atsitiesti ir po galingo Jono Mačiulio dėjimo bei tritaškio rezultatas tapo lygus – 90:90. Paskutinioje atakoje svečiai apmaudžiai suklydo ir suteikė šansą varžovams. Likus keturioms sekundėms prie baudos metimų linijos stojosi Dainius Staugaitis ir pataikęs vieną metimą iš dviejų išplėšė savo ekipai pergalę rezultatu 91:90.

Šeimininkai arbitrams skyrė po 7 balus, o svečiai po 8.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Jonas Mačiulis, pelnęs 26 taškus ir 15 kartų atkovojęs kamuolį ( 25 naud.kfc.). Dainiaus Staugaičio ir Juozo Ramanausko sąskaitoje atitinkamai 18 ir 15 taškų.

„Forto sienos“ ekipoje 25 taškus surinko Mindaugas Gelžinis, 15 Rolandas Mačiulaitis, 11 Nerijus Urbanavičius.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gintaras Staniulis teigė: „Pradžioje atsipalaidavome ir varžovai tuom pasinaudojo. Sunku buvo susikaupti. Trečiajame kėlinyje pradėjome normaliau žaisti tiek gynyboje, tiek puolime. Tačiau ketvirtame ketvirtyje vėl buvo prastai. Vistik gerai, kas gerai baigiasi“.

"Topsport & Dextera" sugrįžo į pergalių kelią (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:22 val.),,Topsport & Dextera" - "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės pusfinalyje (2007 birželio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)Mačiulis atvedė "Topsport&Dexterą" į finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 21:22 val.),,Topsport & Dextera"-,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės nugalėtoja (2007 birželio 20 d., trečiadienis, 23:05 val.)Didžiosios Laikinosios Sostinės taurės startas pažymėtas "Forto sienos" pergale (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Laikinosios Sostinės Didžiosios taurės turnyrą, ,,Era+Eternit" pradėjo pergalingai (2007 gegužės 30 d., trečiadienis, 21:55 val.),,Forto siena" be didenių sunkumų įveikė ,,Kauno vandenų" ekipą (2007 birželio 04 d., pirmadienis, 21:30 val.) Intriguojančioje kovoje ,,Tophouse" tik ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:48 val.)Profesionalais perpildytų ekipų kovoje "BMS & KK Policija" įrodė pranašumą prieš "Topsport & Dextera" (2007 gegužės 29 d., antradienis, 00:21 val.)