KM TORNADO-92 vs KOLPINGO KOLEGIJA (65:61)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 27 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"KM Tornado-92" po inirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegija" pasipriešinimą

2010 spalio 27 d., Trečiadienis, 20:34 val., peržiūros: 7778
Trečiadienį, C lygoje, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko rungtynės tarp šeimininkų "KM Tornado-92" ir svečių "Kolpingo kolegija". Po alinančios ir permainingos kovos, sunkią pergalę iškovojo šeimininkų ekipa 65:61 (15:12, 15:21, 15:11, 20:17).

Pirmąjį kėlinuką 6 taškais iš eilės pradėjo svečių ekipa, tačiau ilgai netrukus baudų metimais ir E.Černevičiaus dvitaškiu šeimininkai pasivijo savo varžovus ir išlygino rezultatą (6:6). Kėlinio viduryje, aiškus pirmojo ketvirčio lyderis E.Černevičius, pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų ir pridėjęs dar du taškus, išvedė savo komandą į priekį keturių taškų skirtumu (13:9), tačiau "Kolpingo kolegija" narys tuoj pat atsakė taikliu dvitaškiu ir deficitą sumažino iki dviejų taškų (13:11). Kėlinį pabaigė vienas iš dviejų taiklus svečių komandos atstovo E.Daubaro baudos metimas. Rezultatas po pirmojo kėlinio šimininkų naudai – 15:12.

Antrasis ketvirtis vėl prasidėjo "Kolpingo kolegija" komandos penkiais taškais be atsako (15:17). Tornadiečiai nenorėjo atiduoti iniciatyvos į priešininkų rankas, todėl kėlinuko viduryje vėl susigrąžino pranašumą, tačiau svečiai spurtavo 5:0 ir išsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu (23:26). "Kolpingo kolegija" ekipos šiandieninis lyderis A.Geiša, į Ž.Pilipavičiaus dvitaškį metimą atsakė įspūdingu dėjimu į krepšį, ir vėl sugrąžino komandai trijų taškų persvarą. Penki iš eilės V.Burovo taškai sukrovė dar didesnį taškų kraitį svečiams (25:33). Kėlinuką, vienu taikliu baudos metimu užbaigė R.Živatkauskas ir sumažino komandos atsilikimą iki 3 taškų. 30:33.

Antrąją rungtynių dalį pradėjo pirmojo kėlinuko lyderis E.Černevičius įmesdamas du taškus iš po krepšio ir sumažindamas deficitą iki vienintelio taškelio (32:33). Trečiam kėlinyje įvyko įdomus dalykas, kadangi taškus šiame ketvirtyje pelnė tiktai vienas žaidėjas – A.Geiša. "KM Tornadas-92" vyrams sunkiai sekėsi stabdyti A.Geišą ir šis, per trečiajį kėlinuką pelnė visus 11 komandus taškus. Kėlinį pabaigė pirmasis ir paskutinis šeimininkų tritaškis, kurį pataikė L.Naliuška. Taigi, rezultatas po trijų kėlinukų, dabar jau šeimininkų naudai, – 45:44.

Paskutinį ketvirtąjį kėlinį, dviem taikliais baudų metimais, pradėjo R.Žvirblis, ir padidino komandos pranašumą iki trijų taškų (47:44). Į A.Sendziko dvitaškį, tornadietis, įmetęs vienintelį šeimininkų treitaškį, atsakė dviem taškais su pražanga ir realizavęs baudos metimą padidino savo ekipos pranašumą iki keturių taškų (50:46). A.Geišos taiklus tritaškis metimas sumažino deficitą iki vieno taško (52:51), tačiau viską sujaukė V.Burovo nesportinė pražanga. Beveik maksimumą iš nesportinės pražangos išspaudę tornadiečiai vėl padidino pranašumą iki keturių taškų (55:51). Kėlinio pabaigoje užvirė tikrai inirtinga kova. Žaidėjai iš visų jėgų kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro, tačiau šią kovą, daugiausiai T.Petrausko, sužibėjusio ketvirtajame kėlinyje, pastangomis, pergalę, keturių taškų persvara, šventė šeimininkai "KM Tornado-92". 65:61.

"KM Tornado-92": T.Petrauskas 17, E.Černevičius 12, R.Živatkauskas 9 taškai.

"Kolpingo kolegija": A.Geiša 31 (24 atk.kam., 7 išprov.praž.), V.Burovas 15 (10 išprov.praž.), E.Daubaras 7 taškai.

"KM Tornado-92" treneris nedaugžodžiavo ir sakė, jog pergalę lėmė komandinis žaidimas. Taip pat sakė, jog varžybos buvo sunkios ir komanda nepataikė daug metimų.

Pralaimėtojų treneris išskyrė puikų varžovų žaidimą du prieš du ir kibią gynybą. Kaip pralaimėjimo priežastį įvardijo netaiklius metimus, pražangas ir puikų varžovų baudų metimų pataikymą.

"FC Fobas" po sunkios kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Ragai" po itin atkaklios kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 20:32 val.)Po itin nuožmios kovos "Kolpingo kolegija" įveikė "Libora" ekipą (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:37 val.)"KM Tornado - 92" lemiamame ketvirtyje palaužė šakiečius (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:32 val.)"Vaišvydava" antroje susitikimo pusėje palaužė "Kolpingo Kolegiją" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 00:03 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Kolpingo kolegiją" (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 18:47 val.)"Ice" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)Tik po sunkios ir šiurkščios kovos "Kolpingo kolegijos" komanda nukovė varžovus (2010 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)"KM Tornado-92" pasiekė nelengvą pergalę (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 20:46 val.)Kovoje kaip kare nugalėjo "Kolpingo Kolegija" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:19 val.)