VARAIDA vs LIETUVOS DUJOS (101:77)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Lietuvos dujos“ priešinosi tik du kėlinius

Su kamuoliu E.Juškevičius
2010 kovo 02 d., Antradienis, 00:42 val., peržiūros: 4061
Pirmadienio vėlyvą vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje susitiko dvi „B“ lygos ekipos „Varaida“ (šeimininkai) ir „Lietuvos dujos“ (svečiai).Nuo pat pirmųjų minučių komandos pradėjo žaisti greitą , tačiau nervingą žaidimą. Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkams buvo pavykę atitrūkti (11:6). Kėlinuko pabaigoje svečių žaidėjai sužaidė geriau ir sumažino deficitą iki minimalaus.Antrame kėlinyje „Lietuvos dujų“ krepšininkams pavyko pirmąjį kartą išsiveržti į priekį. Tačiau tai buvo laikina ir šeimininkai sugebėjo vėl persverti rezultatą į savo pusę. Trečiame ketvirtyje svečiai pateko į duobę. Klaidos gynyboje ir užstrigęs puolimas „Lietuvos dujų“ komandai neleido pristabdyti įsibėgėjusių varžovų. Ketvirtajame kėlinyje aikštėje vaizdas nepasikeitė. Ir toliau padėtį kontroliavę „Varaidos“ krepšininkai iškovojo puikę pergalę rezultatu 101:77.

Pirmasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Laimėję ginčo kamuolį jie pirmieji atsidarė savo taškų sąskaitą.Kėlinuko viduryje „Varaida“ jau turėjo įgijusi 5 taškų pranašumą (11:6). Iki kėlinuko pabaigos likus mažiau nei dviem minutėm svečiai sugebėjo kiek priartėti prie savo varžovų (18:14). Paskutinės kėlinio minutės pradžioje komandas skyrė vos du taškai (20:18). Per likusį laiką komandos apsiteikė rezultatyviomis atakomis. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 22:21.

Antrame ketvirtyje komandos rungtyniavo taškas į tašką. Sužaidus dvi su puse minutės svečiams buvo pavykę pirmą kartą persverti rezultatą į savo pusę (24:26).Tačiau praėjus vos keliom minutėm rezultatas jau buvo lygus (32:32). Likus žaisti dviem minutėm šeimininkai vėl sugebėjo susikrauti saugesnį pranašumą (44:39). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 49:41 (27:20).

Trečiame kėlinyje svečių žaidimas išsibalansavo, netekus vieno iš komandos lyderių T.Reskčio. „Varaidos“ žaidėjai pasinaudojo varžovų „duobe“ ir atitrūko (57:46). Šeimininkai visą ketvirčio laiką tolo nuo savo oponentų. Prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas buvo 76:58 (27:17).

Ketvirtasis ketvirtis buvo formalumas. Kėlinio viduryje „Varaidos“ pranašumas šoktelėjo iki dvidešimt vieno taško (91:70). Per likusį laiką šeimininkų krepšininkai dar pridėjo prie persvaros tris taškus ir iškovojo pergalę rezultatu 101:77 ( 25:19).

Po rungtynių pakalbintas A.Vilpišauskas („Varaida“) teigė „ – Varžovų žaidimas išsibalansavo kai antrojo kėlinio pabaigoje dėl traumos turėjo aikštę palikti vienas iš komandos lyderių. Mūsų komanda pasinaudojo varžovų daromomis klaidomis ir sugebėjome pasiekti pergalę.“

"Varaida" : A.Budrys 27, M.Valaitis 19 , E.Juškevičius 18 , V.Čerkunovas 15 (11 atk.kam).
"Lietuvos dujos" : M.Mačiulaitis 17 , G.Pečiulionis 15.

"Lietuvos dujos" atsirevanšavo "Bokštuvai" su kaupu (2010 kovo 30 d., antradienis, 22:10 val.)"Lietuvos Dujos" įtikinamai įveikė "Eltechą" (2010 vasario 09 d., antradienis, 23:02 val.)"Lietuvos dujos" iškovojo trečiają pergalę iš eilės (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 19:54 val.)"Lietuvos dujos" pasiekė dar vieną pergalę (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 21:28 val.)"Lietuvos dujoms" pavyko neįklimpti į "Dumblą" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 19:57 val.)"Lietuvos dujos" įveikė "Hidraulinių sistemų" pasipriešinimą (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:19 val.)"Lietuvos dujos" žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:11 val.)"Bokštuva" nesugebėjo pasipriešinti "Varaidai" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 20:09 val.)"Lietuvos Dujos" tęsia pergalingą žygį (2009 gruodžio 14 d., pirmadienis, 19:19 val.)Nesunki "Lietuvos dujų" pergalė (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:30 val.)