Mitsubishi klubas vs Lietuvos Ford Scorpio Klubas (63:88)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 13 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė

2008 balandžio 13 d., Sekmadienis, 15:10 val., peržiūros: 6625
Šiandien (04-13) "Šilainių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko " ir "Mitsubishi klubas"(šeimininkai) ir "Lietuvos Ford Scorpio klubas" (svečiai). Lengvą pergalę iškovojo "Lietuvos Ford Scorpio klubas".

Pirmame kėlinuke abi komandos parodė kovingą ir veržlų žaidimą. Šiek tiek geriau sužaidę kėlinuko pabaigą į priekį įsiveržė svečių komanda. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 16:18.

Antrame kėlinuke prabudę
"Lietuvos Ford Scorpio klubas" snaiperiai pataikę 5 tolimus metimus prisidėjo prie komandos spurto. Ženkliai pralaimėję kovą po krepšiais "Mitsubishi klubas" šiame ketvirtyje buvo nušluoti priešininkų. Rezultatas buvo 29:50 (13:32).

Trečias kėlinukas buvo panašus į varžybų pradžią. Žaidimas išsilygino. Tai buvo nepalankus momentas šeimininkams. Jiems nepavyko sumažinti persvaros. Kėlinuko rezultatas buvo 16:17 , o bendras 45:67.

Lemiamas kėlinukas abiems komandoms nieko nereiškė. Nugalėtojas buvo jau aiškus. Kėlinuko rezultatas buvo 18:21, o galutinis 63:88 , kuris užfiksavo labai reikalingą
"Lietuvos Ford Scorpio klubo" pergalę.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris džiaugėsi svarbia komandos pergale , kuri užtikrino pirmąją vietą grupėje ir silpnesnį varžovą kitame etape. Apie komandos pasirodymą pasakė , kad tai buvo dar vienerios gero puolimo varžybos.
Teisėjams skyrė 10 balų.

"Mitsubishi klubas" komandoje šiose rungtynėse išsiskyrė M.Matukaitis 17 taškų.

"Lietuvos Ford Scorpio klubo" ekipoje išsiskyrė D.Dzimidavičius 22 taškai ir N.Čekaitis 16 taškų bei 14 atkovotų kamuolių.
Nelengva "Lietuvos Ford Scorpio Klubo" pergalė (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" įveikė "Mitsubishi klubą" (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:39 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2008 gegužės 06 d., antradienis, 23:33 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)"Mazda 323F klubas" namuose nusileido "Lietuvos Ford Scorpio Klubui" (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 18:51 val.)Pirmoji "Peugeot klubas Kaunas" pergalė! (2008 kovo 17 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Lietuvos Ford Scorpio klubas" ir antrą kartą buvo stipresnis už "Peugeot klubą Kaunas" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:23 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "Ford Scorpio klubas" (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:42 val.)Ford Scorpio klubas pirmieji pateko į AK lygos pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 12:17 val.)Finišavo "Lietuvos autoklubų lyga" (2008 birželio 13 d., penktadienis, 00:31 val.)