STOKKER vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (56:77)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, P.Lukšio g. 40, Kaunas

„Kauno Energetikos Remontas“ lengvai pasiėmė antrąją pergalę „Įmonių“ lygoje

Audrius Linkus (KER) bando perimti kamuolį iš varžovo
2006 spalio 30 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 4665

Šiandien (10.30) Kauno Krepšinio „Įmonių“ lygos D pogrupio lyderiai „Kauno Energetikos Remontas“ neturėjo didesnio vargo su lygos naujokais „Stokker“ krepšinininkais. Pastarieji savo aikštelėje patyrė triuškinamą pralaimėjimą 56:77 (16:21, 14:23, 14:16, 12:17).

Kauno Energetikos Remonto (KER) taškų kraitį atidarė Audrius Linkus, pelnęs pirmus 5 taškus. Vien per šį ketvirtį Linkus surinko 9 taškus. Pirmame ketvirtyje komandos išsiskyrė taiklumu – dauguma atakų buvo užbaigiamos tiksliai.

Antrąjį susitikimo ketvirtį KER pradėjo spurtu 7:2 ir jau trečiąją antrojo kėlinio minutę pastarųjų pranašumas išaugo iki dviženklio (28:18). „Stokker“ minutės pertraukėlė paimta buvo jau po laiko ir netrukus KER savo persvarą padidino iki apčiuopiamos 14 taškų persvaros (44:30).

trečiojoje susitikimo atkarpoje „Stokker“ savo deficitą sumažino 2 taškais, tačiau tai buvo ne aikštelės šeimininkų atsigavimas, o varžovų atsipalaidavimas. Tiesa, „Stokker“ kelias atakas baigė išties efektingai. Vienoje iš jų puikiai gynyboje sužaidė Mindaugas Levickas, 2 kartus iš eilės blokavęs varžovų metimus, o po to perėmęs kamuolį pats įgrūdo jį į krepšį.

Visgi tokių epizodų „Stokker“ komandoje buvo negausu ir rungtynėms pasibaigus jie turėjo pripažinti 21 taško varžovų pranašumą.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Audrius Linkus, surinkęs 24 taškus (4/7 tritaškių) bei atkovojęs 6 kamuolius. Jonas Paužuolis surinko 17, Povilas Žukaitis – 12 taškų.

„Stokker“ ekipoje išsiskyrė Mindaugas Jakutis, pelnęs 17 taškų bei Mindaugas Levickas (13 taškų, 4 blokuoti metimai).

KER vyriausiasis treneris Audrius Linkus buvo patenkintas savo komandos žaidimu bei tikino, kad žaisti buvo smagu: „Varžybas vertinu puikiai. Varžovai buvo silpnesni, tačiau ir mes žaidėme gerai. Jaučiasi susižaidimas. Buvo smagu žaisti“.

"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:12 val.)“Kauno energetikos remontui" pirmąjai pergalei prireikė pratęsimo (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:38 val.)"Kauno Energetikos Remontas" nepaliko jokių vilčių "Antaro" ekipai (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 21:10 val.)"Kauno Energija" iškovojo dar vieną pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 23:38 val.)"Kauno Energetikos Remontas" neturėjo vargo su "AKS & Nekturtas" (2007 vasario 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"KER" savo lyderiui gimtadienio proga padovanojo pergalę (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 21:55 val.)"Stokker" iškovojo lengvą pergalę (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 21:11 val.)Įtemptose rungtynėse stipresni buvo "Kauno Energetikos Remonto" krepšininkai (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)