VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" vs ATLETAS (52:59)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

Svarbi "Atleto" pergalė

2007 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 5921
Trečiadienį (2007-12-19) Vilkijos ŽŪM salėje buvo sužaistos dar vienerios "Aukso" lygos varžybos. Jose susitiko Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" ir "Atletas". Atkakliose varžybose pergalę šventė "Atletas". Visos varžybos pasižymėjo greitu žaidimu.

Pirmas kėlinys buvo apylygis. Abiejų komandų pataikymas buvo panašus. Kėlinio gale paskutinę ataką turėjusi "Atleto" komanda ją realizavo dviem taškais ir įsiveržė į priekį 11:13.

Antras kėlinys buvo aktyvesnis. Svečiai taikliau puldami didino savo turėtą menką persvarą. Kėlinio pabaigoje "Atletui" pavyko savo atotrūkį padidinti iki septynių taškų. Rezultatas buvo 23:30(12:17).

Po pertraukos "Ecowood-Tarp Gėlių" komanda pradėjo spausti varžovus ir taikliau atakuoti , todėl sugebėjo sumažinti ir išlyginti rezultatą. Rezultatas buvo 39:39 ( 16:9).

Paskutinis ketvirtis buvo labai atkaklus. Pirmomis minutėmis 2:7 laimėję atkarpą svečiai padidino savo šansus išplėšti pergalę. Toliau žaidimas išsilygino, bet ta lemtinga atkarpa padėjo laimėti. Rezultatas buvo 52:59(13:20). "Atletas" iškovojo dar vieną pergalę.

Teisėjo darbas buvo įvertintas gerai 9 ir 10 balų.

Triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:07 val.)Po įtemptos kovos "Idomus" komandos pergalė (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Atletas" nesunkiai nugalėjo "Neveronis" (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:00 val.)Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Era+ Eternit" toliau žygiuoja be pralaimėjimų (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Piliuona" palūžo jau pirmajame kėlinyje (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Dumblas" nesunkiai įveikė "Atletą" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:08 val.)" TOPHOUSE & AMAFORA" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 21:26 val.)"Era+ Eternit" toliau triuškina varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)Dar viena "ARV" pergalė antrame etape (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)