STATYBŲ VIZIJA & LVA vs PC REDA (117:47)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija & LVA" sutriuškino savo varžovus

2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 3977

Šiandien (02-08) "LVA" susitiko dvi "Įmonių" lygos komandos "Statybų vizija & LVA" (šeimininkai) ir "Pc Reda" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių įgiję triuškinamą persvarą "Statybų vizija & LVA" iškovojo pergalę net 70 taškų persvarą 117:47 (36:14, 17:12, 31:7, 33:14).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo įspūdingu šeimininkų spurtu 17:0. Puikiai žaisdami tiek puolime tiek gynyboje šeimininkai netrukus jau turėjo 19 taškų persvarą (30:11). Iki kėlinio pabaigos ši persvara dar išaugo ir po pirmojo kėlinio jau siekė 22 taškus. Bendras rezultatas buvo 36:14.

Antrame ketvirtyje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir pradėjo daryti daugiau klaidų. Tačiau tai netrukdė ir toliau didinti savo pranašumo (46:14). Kėlinuko pabaigoje rezultatyvesnę atkarpą sužaidė ir svečių ekipa , tačiau jų deficitas jau siekė 27 taškus. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 53:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo demonstruoti aukšto lygio žaidimą. Varžovų atakos dažnai pasibaigdavo ties vidurio linija arba sunkiais metimais per varžovų rankas. Po šio kėlinio šeimininkai jau buvo įgiję 51 taško persvarą 84:33.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau "Statybų vizija & LVA" be jokio gailesčio nemažinę tempo "trypė" savo varžovus. Pradėję spaudimą nuo pirmųjų aikštės metrų jie perimdavo kamuolius ir taip galėjo pelnyti greitus taškus. Iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko savo persvarą padidinti net iki 70 taškų. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 117:47.

Nugalėtojų ekipoje naudingiausias buvo Marius Petrauskas surinkęs 29 taškus ir Virgilijus Lapėnas surinkęs dvigubą dublį 18 taškų bei 12 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusių ekipos lyderiu šiose varžybose tapo Linas Ščepinas surinkęs 32 taškus.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris negailėjo pagyrų savo ekipos žaidėjams , o tai atspindi ir puiki pergalė.

"Statybų vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 23:09 val.) "Statybų Vizija & LVA" neturėjo vargo su "PC Reda" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Statybų vizija ir LVA" nusileido "Servisa-ICT" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:26 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevanšavo važovams kur kas didesniu skirtumu ir pateko į pusfinalį (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Statybų vizija & LVA" tapo pirmaisiais "Įmonių + lygos" "Iššūkio taurės" finalininkais (2009 kovo 31 d., antradienis, 22:40 val.)"Arauša" įveikė "Statybų vizija - LVA" komandą (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:00 val.)Įspūdinga „Statybų Vizija & LVA“ pergalė (2008 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)"Autokontaktas" užtikrintai nugalėjo "Statybų vizija - LVA" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:04 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įrodė savo pranašumą (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:00 val.)