SPARTA vs BALTVESA (71:52)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 20 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Sparta“ ir toliau pergalingai tęsia antrąjį etapą

2010 sausio 20 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 5921
Trečiadienį (01-20) Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos „E“ pogrupio komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Baltvesa“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje komandos žaidė apylygį žaidimą. Po ilgosios pertraukos aikštėje pradėję dominuoti šeimininkų krepšininkai sugebėjo atitrūkti. Galutinis varžybų rezultatas buvo 71:52.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu ir sėkmingu reidu po krepšiu. Geriau sužaidę pirmąsias ketvirčio minutes „Sparta“ susikrovė aštuonių taškų persvarą (12:4). Įpusėjus kėlinio laikui svečiai kiek sulygino žaidimą , tačiau persvaros nepavyko sumažinti ir po pirmųjų dešimties minučių jie atsilikinėjo aštuoniais taškais 24:16.

Antrame ketvirtyje iniciatyvą pirmoje kėlinio pusėje priklausė svečių komandai. Jiems kėlinio pradžioje pavyko sumažinti deficitą perpus (24:21).Kėlinio viduryje šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir vėl atstatė turėtą pranašumą (34:25). „Sparta“ rezultatyviau sužaidusi kėlinio pabaigą prieš ilgąją pertrauką turėjo septynių taškų pranašumą 41:34 (17:18).

Po ilgosios pertraukos „Baltvesa“ kiek atsipalaidavo ir pradėjo klysti tiek gynyboje , tiek puolime. Tuo pasinaudoję jų varžovai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (48:36). „Spartos“ komandos krepšininkai pradėję aktyviau dengtis provokavo varžovų klaidas puolime , taip susikurdami sau šansą surengti greitas atakas ir pelnyti lengvus taškus. Patekę į priešininkų gynybos gniaužtus „Baltvesa“per šį ketvirtį sugebėjo pataikyti vos vieną metimą , o likusiuosius taškus rinkosi nuo baudų metimo linijos. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 61:40 (20:6).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai kiek sumažino žaidimo tempą , tačiau ir toliau diktavo sąlygas šiose varžybose. Neleidę įsibėgėti varžovams „Sparta“ atakas dažniau užbaigdavo tolimais metimais , kurių deje pataikyti nepavyko. Svečiai nesugebėjo surasti rakto į varžovų krepšį ir turėjo primažinti pralaimėjimą rezultatu 71:52 (10:12).

Po varžybų paprašytas pakomentuoti varžybas „Spartos“ treneris nebuvo itin kalbus ir sakė : „ – Varžovai nesusirinko pilnos sudėties , galbūt todėl nesugebėjo mums ryškiau pasipriešinti. O mūsų komanda žaidė puikų komandinį žaidimą ir pasiekė šios dienos tikslą tai pergalę. „

"Sparta" : R.Šunskis 22 , E.Šmitas ir A.Lenartas surinko po 17.
"Baltvesa" : S.Korolkov 14 , T.Tirlikas 12.

„Sparta“ iškovojo lengvą pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Krepšinis.net“ ekipą (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:26 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Sparta" komandai pavyko įveikti "Ice" varžovus (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Baltvesa" solidžia persvara palaužė "Kolpingo kolegija" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)"Sparta" iškovojo pakankamai lengvą pergalę (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)