LIBORA vs VĖDISANA & KOLUNA (61:47)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 21 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą

2010 vasario 21 d., Sekmadienis, 21:17 val., peržiūros: 4343
Sekmadienį, Vasario 21 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos G grupės varžybos. Jose aikštės šeimininkai „Libora“ priemė svečius „Vėdisana & Koluna“. „Libora“ iki šių varžybų buvo iškovoję tris pergales ir patyrusi dvi nesėkmes, o „Vėdisana & Koluna“ savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir tris pralaimėjimus. Pirmamas šių komandų varžybas rezultatu 77:70 buvo laimėję „Vėdisana & Koluna“. Pirmas rungtynių kėlinys vyko ypač nerezultatyviai. Visgi po jo dviem taškais pirmavo „Libora“ (10:8). Antro kėlinio pradžioje šeimininkai dar labiau padidino persvarą, kurią išlaikė iki antro ketvirčio pabaigos (27:20). Trečiame kėlinyje „Libora“ toliau puikiai gynėsi, bei dar septiniais taškais padidino turėtą persvarą (16:9). Ketvirtas ketvirtis vyko lygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 61:47 „Liboros“ naudai. „Libora“ atsirevanšavo varžovam ir iškovojo ketvirtą pergalę G grupėje.

Pirmame ketvirtyje komandom sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Sužaidus tris minutes, 3:2 pirmavo „Libora“. Sužaidus puse kėlinio, rezultatas buvo 7:4. Dar po dviejų minučių, 10:4 pirmavo „Libora“. Paskutines tris ketvirčio minutes šeimininkai taškų nepelnė, o „Vėdisana & Koluna“ komanda pataikė tik vieną baudos metimą. „Liborai“ rezultatyviau užbaigti ketvirtį nepadėjo ir devintą minutę paprašyta minutės pertraukėlė. Po pirmo kėlinio rezultatu 10:8 pirmavo „Libora“.

Antrą kėlinį dvitaškiu pradėjo „Liboros“ žaidėjas A.Jankevičius (12:8). Po šio dvitaškio, keturiais taškais atsakė „Vėdisana & Koluna“ bei išlygino rezultatą. Neleisdami perimti iniciatyvos varžovam, šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir sužaidus keturiasm inutes kėlinyje pirmavo rezultatu 19:12. M.Šateika („Vėdisana & Koluna“) taikliu dvitaškiu skirtumą sumažino, bet netrukus tris taškus pelnė R.Petrolis („Libora“) (22:14). Kėlinio pabaigoje M.Šumlinskas („Libora“) taikliu tolimu metimu padidino persvarą iki aštuonių taškų. Sužaidus pusę varžybų 27:20 pirmavo „Libora“.

Po ilgosios pertraukos grįžę į aikštę, per pirmas tris trečio kėlinio minutes, abi komandos pelnė po keturis taškus (31:24). Tada libora spurtavo rezultatu 10:0 ir sužaidus beveik šešias minutes kėlinyje pirmavo rezultatu 41:24. Šiek tiek atgaivinę puolimą, „Vėdisana & Koluna“ krepšininkai pelnė penkis taškus bei sumažino skirtumą iki 11 taškų (41:29). Paskutinę kėlinio minutę A.Keršys („Libora“) pataikė abu mestus baudų metimus. Sužaidus tris ketvirčius rezultatu 43:29 pirmavo „Libora“.

Ketvirtą kėlinį puikiai pradėjo „Vėdisana & Koluna“. Po aštuonių jų pelnytų taškų, varžovam liko tik šešių taškų pranašumas. Komandos buvo sužaidusios tris minutes, o minutės pertraukėlės paprašė „Liboros“ komanda. Po minutės pertraukėlės sugrįžusiem į aikštę šeimininkam ir toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Du kartus varžovus pergudravęs M.Šumlinskas („Libora“) pelnė du dvitaškius su varžovų pražangom bei padėjo šeimininkam susikrauti 12 taškų pranašumą (49:37). Vėliau „Vėdisana & Koluna“ bandė mažinti skirtumą pataikydami dvitaškius, bet svečiam pataikius, netrukus šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Likus iki varžybų pabaigos truputį mažiau nei trim minutėm, rezultatas buvo 55:43. Dviem taikliais dvitaškiais „Vėdisana & Koluna“ komandai pavyko skirtumą sumažinti iki aštuonių taškų, bet tai buvo viskas ką šiandien galėjo padaryti „Vėdisana & Koluna“. Daugiau jiem taškų pelnyti nepavyko, o per likusį laiką „Libora“ pelnė šešis. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:47.

„Liboros“ treneris po varžybų sakė: „Svarbiausia laimėjom, ko gero reikiamu taškų santykiu, kadangi pirmas buvom pralaimėję. Pergalė mūsų!“

„Libora“: M.Šumlinskas 17, G.Vasiliauskas ir R.Petrolis (12 atk. kam.) po 9
„Vėdisana & Koluna“: M.Šateika 12, A.Abromaitis 9, A.Giedraitis 8

"Krepšinis.net" nugalėjo "Vėdisaną & Koluną" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:28 val.)Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Libora" nulgalėjo "KMAIK" ekipą (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)Spurtas antrajame kėlinyje nulėmė „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalę (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)"Statybų vizija & LVA" penketukas nugalėjo "Libora" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:02 val.)"Libora" po pratęsimo palaužė "Kėdainių" komandą (video) (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 22:13 val.)"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)"Libora" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)