VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (82:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

Nervingose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "Vėjų linija & Garliavos duona"

Krepšį atakuoja Vytautas Vaškevičius
2010 vasario 22 d., Pirmadienis, 21:04 val., peržiūros: 5768
Pirmadienį, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" (svečiai) komandų. Prieš šį susitikimą šeimininkų komanda buvo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir jau buvo kartą nugalėjusi savo šiandienos varžovus. Svečiai turėdami viena pergale mažiau, turnyrinėje lentelėje buvo antri. Rungtynės šiek tiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie ilgai netruko susikrauti aštuonių taškų persvarą. Antrajame kėlinyje kur kas sėkmingiau ėmė žaisti svečiai, kurie panaikino pranašumą ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo minimalią persvarą. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" daugiau dėmesio pradėjo skirti rungtynių teisėjams, o ne žaidimui. Šeimininkai, tuo pasinaudoję, susikrovė nemažą persvarą, kurią išlaikė iki pat finalinio švilpuko. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:64 šeimininkų naudai.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais. Netrukus svečiai išlygino ir persvėrė rezultatą, tačiau antra kėlinio pusė buvo sėkmingesnė "Vėjų linija & Garliavos duona" komandai, kurie įgijo aštuonių taškų persvarą. Šeimininkai dažnai atakas baigdavo per pora sekundžių, varžovams nespėjus grįžti į gynybą. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 21:13 šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys buvo sėkmingesnis "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" komandai. Jie ėmė geriau pataikyti tiek iš dviejų, tiek iš trijų taškų zonos ir tai sunkino žaidimą šeimininkams, kurie šiame kėlinyje atakavo kur kas prasčiau ir iššvaistė turėtą pranašumą. Svečiai, pagerinę savo gynybą, sustabdė varžovų lyderius, ir laimėjo kėlinį devynių taškų persvara. Rezultatas po antrojo ketvirčio buvo 36:37 jau "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" naudai.

Po ilgosios pertraukos svečiai visai nustojo žaisti. Visą savo dėmesį jie skyrė ginčams su teisėjais, o ne žaidimui. Išsiderinę psichologiškai, jie dažnai metė pro šalį, o tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai, susikrovė triuškinančią persvarą. Jų pagrindiniu ginklu tapo taiklūs tritaškiai metimai, kurių pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai metė labai nedaug. Rezultatas po trijų kėlinių jau buvo 68:46 "Vėjų linija & Garliavos duona" naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem šeimininkų taškais su pražanga. Į tai svečiai atsakė K. Tarvainio septyniais taškais iš eilės ir skirtumas nežymiai aptirpo. Šiame kėlinyje abi komandos dažnai klydo, o skirtumas nei augo, nei didėjo. Rungtynėms besibaigiant, svečiai prasižengė prie varžovų žaidėją metusį nuo vidurio linijos ir skirtumas galėjo padidėti dar trimis taškais. Tačiau A.Raila pataikė tik vieną metimą iš trijų ir rungtynės baigėsi rezultatu 82:64 šeimininkų naudai.

"Vėjų linija & Garliavos duona": Laurynas Varnas (39 taškai), Andrius Raila (16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių), Paulius Bartuška (10 taškų), Vytautas Vaškevičius (5 taškai ir 14 rezultatyvių perdavimų).

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet": Kęstutis Tarvainis (17 taškų ir 15 atkovotų kamuolių), Kęstutis Boza (14 taškų), Esmiraldas Šliežauskas (12 taškų).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Varžovai labiau žiūrėjo į teisėjus, o ne į žaidimą, todėl ir pralošė. Šiaip komandos yra apylygės.

Svečių komandos treneris teigė: Pradėjome labai nervuotis, kas ir lėmė tokią rungtynių baigtį, nes pradžioje rungtynės vyko taškas į tašką. Neišlaikėme įtampos, todėl taip ir gavosi.

"Vaidotėnas" po nesunkios kovos įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duona" (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:41 val.)Visas rungtynes pirmavę "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai pasiekė pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Kauno Aerouostas" namuose sutriuškino "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:06 val.)"GB United" tik rungtynių pabaigoje parklupdė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:02 val.)Puiki rungtynių pradžia leido "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai džiaugtis pergale (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 21:41 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Celsis & LTC" (2009 gruodžio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.) "Vėjų linija & Garliavos Duona" sutriuškino "Fornestą" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:28 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" neturėjo vargo su "Tondu" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Vėjų linija ir Garliavos Duona" įveikė "JMI & FLORVITĄ" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 20:31 val.)