LYTAGRA vs ANTAKORA (57:70)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Antakora" antrąkart įveikė "Lytagrą"

2006 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 21:25 val., peržiūros: 4054

Antrą pergalę KKL "Įmonių" lygos C grupėje iškovojo "Antakoros" ekipa, 70:57 palaužusi "Lytagrą". Abi komandos yra grupės autsaiderės – "Lytagra" per 8 mačus nelaimėjo dar nė karto, o "Antakora" per 10 mačų laimėjo dukart – abu kartus prieš "Lytagrą".

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė namie žaidę "Lytagros" krepšininkai, kai dvitaškį pataikė Andrius Buteikis. Ekipos lygiai žaidė pirmą kėlinio pusę, kai rezultatas buvo 11:10 šeimininkų naudai. Tada likusią ketvirčio dalį svečiai, vedini Mindaugo Antanaičio, laimėjo 9:2 ir po pirmosios rungtynių atkarpos pirmavo 19:13.

Po Ričardo Petraičio ir Vyganto Baltrumavičiaus tritaškių "Lytagra" antrojo kėlinio pradžioje priartėjo iki 3 taškų (22:25), ta2iau 5 tai svečiai atsakė spurtu 12:3, po kurio komandas skyrė dviženklis pranašumas – 37:25. Visgi šeimininkai prieš ilgąją pertrauką pelnė 4 taškus ir sušvelnino skirtumą iki 9 taškų.

Trečiame kėlinyje po penkių V.Baltrumavičiaus ir trijų A.Buteikio taškų komandas skyrė 5 taškai (37:42), bet "Antakoros" krepšininkai labiau priartėti varžovams neleido ir po trijų ketvirčių ekipas skyrė tas pats 8 taškų skirtumas – 44:52.

Lygiai vykęs ketvirtas kėlinys kulminaciją pasiekė paskutinėmis minutėmis. Po 4 iš eilės V.Baltrumavičiaus baudų likus žaisti 2 minutes "Lytagros" deficitas buvo vos 4 taškai (56:60), bet kitoje atakoje pataikė Vidmantas Šukys ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų, o visos šeimininkų viltys žlugo po kitos atakos, kai prametę tris tritaškius iš eilės, jie leido varžovams pelnyti dar du taškus ir skirtumas pasiekė 8 taškų (56:64).

"Antakorą" į pergalę vedė Mindaugas Antanaitis, surinkęs 23 taškus. Egidijus Sūdžius ir Tadas Navickas įmetė po 14.

"Lytagros" komandoje nesustabdomas buvo V.Baltrumavičius, pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 9 kamuolius. Andrius Buteikis pridėjo 11.

"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)"Agava" nesunkiai įveikė "Antakorą" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Elektros darbai" įveikė "Antakorą" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:18 val.)"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:36 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Antakora" nė iš tolo neprilygo "Elektros darbams" (2007 sausio 26 d., penktadienis, 21:13 val.)"Korio grupė" nepasigailėjo "Lytagros" krepšininkų (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:10 val.)"AKS & Nekturtas" antrajame ture iškovojo antrąją pergalę (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 22:08 val.)"Korio grupė" nušlavė "Antakorą" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 13:01 val.)Įspūdinga pirmoji ir paskutinė "Antaro" pergalė sezone (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 20:43 val.)